Loading

Ресторан

Меню ресторану

Веселий Гуцул — колыба в Буковелі

Паб-ресторан Веселий Гуцул - колиба в Буковелі пропонує гостям курорту велике меню гриль-страв, приготованих на натуральному вугіллі, блюда «гуцульської» кухні, авторська кухня від шеф-кухаря. Вас приємно здивує затишна розкріпачена атмосфера, колоритний інтер'єр пабу-ресторану в Карпатах. Ви зможете чудово відпочити ввечері в нашому ресторані, обговорюючи всі питання і пробуючи чудові страви.

У нашому ресторані передбачені широкі можливості для організації корпоративних заходів і сімейних «посиденьок», словом, все, що необхідно для чудового відпочинку в Карпатах.

Паб-ресторан «Веселий Гуцул» завжди радує своїх гостей смачними стравами національної української, гуцульської та європейської кухні. Родзинкою ресторану, також, є мангал-меню без якого неможливо собі уявити відпочинок в Карпатах, Буковель! Великий вибір пива і коктейлів на будь-який смак! Масивна дерев'яні меблі, декор і незвичайна атмосфера, - справжній інтер'єр для унікального паб-ресторану в гуцульському стилі! Приміщення ресторану (450 метрів квадратних) дозволяє розмістити до 90 гостей одночасно. Щоб випити багато пива потрібно багато здоров'я, а, щоб мати багато здоров'я, потрібно займатися зимовими видами спорту.

Інформація по меню ресторану, бару, замовлення столиків і обслуговування банкетів за тел .: +38 067 321 63 95

Ресторани Буковеля

Напевно кожен турист погодиться, що нерозумно приїжджати в Карпати і харчуватися в закладах типу McDonalds. Гріх не заглянути в ресторани Буковеля, щоб спробувати що-небудь «нове українське». Тим більше що місцева кухня радує різноманітністю і гастрономічними вишукуваннями. І не обов'язково, щоб це був дорогий ресторан. Навпаки, колоритні місця завжди дешевше вишуканих ресторанів.

Ви приїхали в Карпати? Обов'язково відвідайте колибу в Буковелі

У Буковелі немає недоліку в ресторанах, кафе і пабах. Практично в кожному готелі є свій ресторан або колиба в Карпатах, де ви зможете спробувати традиційний український борщ, гуцульську кухню, гриль-страви або страви, приготовані на пару. Чимало й окремих ресторанів, які пропонують своїм гостям не тільки познайомитися з місцевою кухнею, а й місцевими традиціями.

Якщо ви хочете відвідати «чисто карпатський» ресторан, колиба в Буковелі подарує вам приємні смакові й емоційні спогади. І справа не тільки в гуцульському меню, а в самій атмосфері. Ці місця зберегли в собі всі традиції українського народу: гостроверхі дахи, печі, меблі, рушники, скатертини з орнаментом, домашнє начиння і навіть букети з лікувальних трав на стінах. Звичайно ж, все це стилізація, але все ж дух історії присутня.

Гостиний двір «Красна Поляна» пропонує відвідати свій ресторан в Карпатах - «Веселий Гуцул». Наше меню радує великою кількістю страв, приготованих на вугіллі, гуцульською кухнею, багатою винною та коктейльної картою, унікальним інтер'єром, який перенесе вас в ті часи, коли колиби відвідували тільки пастухи і лісоруби.