Loading

Адреналін

Дати змін "Адреналін":

06-11.07

05-10.08

Драйвово, в режимі нон-стоп, незабутньо, а головне однією великою родиною, пропонуємо Вам Друзі поринути у світ активного відпочинку.  Велоперегони, волейбол, баскетбол, футбол, різні спортивні чемпіонати, походи в гору, екскурсії та багато чого цікавого Вам подарує тематична зміна «Адреналін». 

Спортивним бути легко. З таким девізом проживемо з Вами цілий тиждень, відкриваючи кожен день для себе нові можливості. А найголовніше, що правильного активного відпочинку, багато не буває.
Мотор! Камера! Поїхали!
Раді вітати Вас друзі в світі реальності! На борту з права представляємо Вам підбірку найкрутіших видів спору, волейбол, баскетбол, велослалум, хокей на траві, найкрутіші рухливі ігри народів а також добірку найкрутіших настільних ігор.
Зліва від Вас розташовані яскраві майстер-класи, кінозал, вечірні заходи, квести, стратегічні ігри ну і звичайно ж посиденьки біля багаття.
А прямо по курсу шикарний басейн з видом на величні гори, на які власне кажучи ми будемо сходити, але перед цим потрібно терміново підкріпитися в ресторані. Скуштуємо традиційні страви гуцульської кухні в ресторані «Веселий Гуцул», їмо що хочемо і скільки хочемо, адже All inclusuive! 
Одними словами не передати всю атмосферу яскравості і контрастів цього місця. Ось і ваша зупинка, раді вітати Вас в сімейному Еко готелі Красна Поляна, ласкаво просимо і приємного відпочинку!