Проживання в Буковелі

Апартаменти у Буковелі

Апартаменти

Ми пропонуємо вашій увазі комфортабельне житло в селищі Буковель – комплекс «Красна Поляна», розташований на окремій просторій території.

До ваших послуг 16 двоповерхових котеджів на 116 основних місць і 24 додаткових місця: 10 котеджів «Апартаменти сімейні» і 6 котеджів категорії «Котеджі» для першокласного відпочинку в Карпатах. Усі котеджі побудовані за технологією будинків-зрубів з карпатської смереки.

У спальні кожного з номерів є двоспальне ліжко. Для зручності гостей, усі санвузли оснащені фенами, комплектом рушників, є мило і шампунь. Зняти цілий котедж або окремий номер у  готелі – один із найпопулярніших варіантів вирішення питання з житлом для великої компанії чи родини.

 

проживання у Поляниці


«Красна Поляна» – переваги житла в Карпатах

Усі котеджі «Красна Поляна» побудовані за технологією будинків-зрубів із карпатської смереки, що забезпечує їм 100% екологічність. Таке житло в Буковелі має цілу низку переваг порівняно зі звичайними кам'яними будівлями.

По-перше, дерево дихає, волокниста структура дерева забезпечує природну вентиляцію, також регулюється вологість приміщення.

По-друге, термоізоляційні властивості дерева вищі, ніж у цегли і бетону, тому влітку у нас завжди прохолодно, а взимку – тепло.

Проживання у БуковеліПроживання у готелі Красна поляна

По-третє, смоли і фітонциди карпатської смереки не тільки насичують приміщення приємним хвойним запахом, а й прекрасно впливають на здоров'я, покращують настрій і розслаблюють після активно проведеного дня. Дерево – природний матеріал, який має гарну біоенергетику, тому в такому будинку завжди приємно перебувати. Все це вигідно відрізняє комплекс «Красна Поляна» від іншого житла в Карпатах.

Ціни на відпочинок різні і залежать від сезону. Слід також зазначити, що комплекс «Красна Поляна» часто проводить акції, які дозволяють суттєво заощадити на проживанні в Буковелі. За ними ви можете стежити на нашому сайті.

Відпочинок у готелі Буковеля в котеджах «Красна Поляна» – це доступна реальність і високоякісний сервіс. Якщо ви цінуєте першокласне обслуговування і комфортні умови проживання, ви просто закохаєтесь у Буковель, де шанують свою репутацію, а значить, і кожного клієнта.

​Розташування житла в Буковелі Карпати

Карпати – дивовижне місце, тут є багато курортів різних цінових категорій, які пропонують різні умови проживання та сервісу. На найпопулярнішому сучасному гірськолижному курорті Карпат «Буковель» житло представлено переважно приватними готельними комплексами, які пропонують відмінні умови проживання. Тут ви не знайдете приватного сектора або «кімнату у бабусі». Зате вас приємно здивують гостьові будинки, міні-пансіонати та кількаповерхові готелі, що розташовані досить близько один від одного. Але в такому розташуванні є значний мінус – через високу щільність забудови часто з вікон номера навіть не видно гір. Тому пропонуємо вам житло в Карпатах у нашому гостинному дворі.

«Красна Поляна» має суттєву перевагу перед іншими комплексами. Розташування на окремій галявині на узвишші забезпечує чудовий вид на навколишні гори, густо вкриті карпатськими смереками. Мальовничий вид із вікон нашого готелю вам забезпечений як улітку, так і взимку, коли все навколо вкрите снігом.

Ціни на Зиму 2021 до 31.01

вартість готелю

 

Відпочинок у готелі Буковеля в котеджах «Красна Поляна» – це доступна реальність і високоякісний сервіс. Якщо ви цінуєте першокласне обслуговування і комфортні умови проживання, ви просто закохаєтесь у Буковель, де шанують свою репутацію, а значить, і кожного клієнта.