Травневі свята

 

Місяць травень є своєрідною межею між весняною відлигою і початком відпусток. Але хто сказав, що відкривати сезон відпусток можна тільки з приходом червня? Можна скористатися унікальною можливістю, і влаштувати собі відпочинок в Карпатах на травневі свята.

Відпочинок в Карпатах на травневі свята - це відпочинок у веселій і галасливій компанії своїх близьких друзів, родичів або просто однодумців, серед живої природи, поблизу чистого водоймища, можна повністю розслабитися, і отримати величезне задоволення від шашликів, запаху палаючого багаття і Карпатських краєвидів. Готелі Буковеля 2021 пропонують спеціальні ціни на період травневих свят.

Запрошуємо всіх на травневі в Гостинний Двір Красна Поляна!

Більш детальну інформацію, можна дізнатися за тел .: (067) 445-37-16

Карпати: відпочинок на травневі свята, житло, ціни

На травневі свята завжди хочеться вирватися зі звичного кола подій. Кращим варіантом відпочинку на травневі свята в Карпатах багато хто вважає різноманітні тури на вихідні. У турах Вам запропонують вирушити в найцікавіші і загадкові куточки українських Карпат. Короткі тури є прекрасний спосіб організувати свою розвагу під час невеликих канікул.

Травневі свята допоможуть Вам перетворити ці кілька днів відпочинку в Карпатах в незабутнє і неймовірну подорож, яке буде насичене різними позитивними емоціями. Пікніки, походи, нові знайомства, активний відпочинок - що може бути краще? Тому, відпочинок на травневі свята в Карпатах, будь то активний відпочинок чи пасивний, сидячи в хорошій компанії біля каміна, головне - провести свята в теплій, приємній компанії: з друзями або з членами сім'ї, Ви завжди придумаєте, як розважитися у вихідні та провести час так, щоб спогади про травневі свята в Карпатах ще довго гріли вам душу.

Запрошуємо Вас на травневі свята в Карпати у 2019 році! Раннє бронювання травневих турів дасть Вам можливість зануритися в романтику весни, - в прекрасна пора року! Адже травневі свята - це час пробудження природи і час кохання! До того ж, не забувайте, що бронювання травневих турів починається ще взимку.