Проживання з тваринами

Проживання з тваринами можливе тільки при розміщенні у коттеджі.

Умови та вимоги при розміщенні гостей з тваринами : 

1. При поселенні в готель з домашніми тваринами , гість зобов'язаний ознайомитися з « Умовами проживання гостей з тваринами » і поставити підпис, що підтверджує згоду з даними правилами . 
2. Гості , які прибули на відпочинок в готель з домашніми тваринами повинні мати довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення вихованця. 
3. Гість зобов'язаний привезти з собою спеціальний килимок або спеціальну клітку для домашньої тварини . 
4. Гість зобов'язаний вигулювати собак середніх та великих розмірів тільки в намордниках . 
5. Вигул домашніх тварин на території готелю і на газонах - строго заборонений.
6. Для годування домашніх тварин гість зобов'язаний привезти з собою спеціальний посуд . 
7. Для туалету кішок гість зобов'язаний привезти з собою спеціальний лоток. 
8. Годувати домашніх тварин з посуду , що належить готелю , суворо забороняється . 
9. Забороняється залишати домашніх тварин без нагляду господарів в номері готелю , на території готелю
10. Забороняється брати з собою домашніх тварин в ресторан , оздоровчий комплекс готелю (лазня ) та інші місця загального користування. 
11. Забороняється мити домашніх тварин у душових кабінах номера , використовувати рушники , простирадла та інші постільні приналежності , що належать готелю . 
12. Забороняється вичісувати домашніх тварин в номері готелю і холі корпусу. 
13. Гість зобов'язаний забезпечити відсутність домашньої тварини під час прибирання номера співробітниками готелю або проведення ремонтних робіт в номері. 
14. При поселенні в готель з домашнім улюбленцем , гість зобов'язаний внести грошовий депозит у розмірі 500 грн.за тварину маленького розміру і 1000 грн за великого  за можливі ризики по збитку готельному майну . За відсутності збитків , по закінченні проживання в готелі , грошовий депозит повертається . У разі відбулися більше глибоких ущербов гість зобов'язаний внести додаткові грошові кошти , щоб покрити наслідки ущербов . 
15. Крім суми , зазначеної в попередньому пункті , гість зобов'язаний внести  300 грн. ( при проживанні в готелі від 2 до 10 діб) за генеральне прибирання , яку проводить працівник готелю після від'їзду гостя , що проживає з домашніми тваринами при підготовці приміщення для поселення наступного гостя . 
16. Готель в Буковелі Красна Поляна залишає за собою право розірвати угоду з гостем , проживають з тваринами : у разі порушення правил проживання , у разі агресивного , неадекватного , галасливого поведінки домашньої тварини .