Розваги в Карпатах та Буковелі

Курорт Карпати - один з найбагатших природними і лікувальними ресурсами регіонів в Україні. Природа Карпат казково різноманітна і приваблює безліч туристів з усієї Європи на відпочинок у Карпати, любителів чудотворної природи цього чудового краю. Відпочинок в Карпатах - це казкові вершини Карпатських гір та чудодійні джерела мінеральних вод, незаймані людством зелені ліси і кришталево чисті гірські річки. Він відкриє вам казку гірських вершин, де давні смереки і гірські річки, прозорі озера і вируючі водоспади поєдналися в одному куточку.

Розваги в Карпатах Відпочинок і розваги в Карпатах
 

Такий відпочинок приваблює багатьох людей своєю природною красою круглий рік. Взимку відпочинок у Карпатах пропонує гірські лижі, сноубординг, катання на санях і, звичайно ж, дуже смачний глінтвейн і гаряча гуцульська кухня в знаменитих колибах. Не виняток і наш чудовий ресторан Веселий Гуцул, який радо прийме Вас у свої обійми. Одним з найбільш популярних гірськолижних курортів є Буковель. Гірськолижний сезон тут триває протягом п'яти місяців: починається зимовий відпочинок у листопаді, коли випадає перший сніг, і триває до самого березня, коли сонячні промені починають прогрівати снігові маси, а водні потоки переповнюють свої береги. Але не встигає скрізь зійти сніг, як на відпочинок в Буковель їдуть туристи і любителі свіжої трави і квітів. Кінні і піші прогулянки по лісу, вздовж систем гірських річок, що переповнюють своєю активністю, а також мінеральні джерела приваблюють багато людей зі всього світу. Багато хто приїжджає на відпочинок у Карпати ще й у профілактичних цілях: тут можна підзарядитися гірською енергією, а також підлікуватися на мінеральних джерелах.

Літо й осінь

Влітку відпочинок в Карпатах унікальний і неповторний, адже це найсвіжіше і найчистіше повітря в Україні, а чисті ріки й озера надовго залишаться у вашій пам'яті після проведеної літньої відпустки. Літній відпочинок в Карпатах у Буковелі дозволить поєднати активний відпочинок і спокійне споглядання красивих гірських пейзажів і незайманих людиною лісів.

Жоден курорт світу не може похвалитися таким потоком туристів цілий рік, як Карпати, і особливо Буковель. Осінь - період дощів і вогкості - приваблює багатьох на відпочинок в Буковель, щоб позбирати ягоди та гриби, погуляти по незайманому лісі, здійснити кінні прогулянки по гірському масиву, а ввечері відпочити в приємній обстановці, для чого ідеально підходить наш готель «Красна Поляна». Кришталеві гірські озера, риболовля, карпатські смереки, цілюще гірське повітря - все це пропонує відпочинок в Карпатах.