Резиденція Святого Миколая в Карпатах в Україні

Резиденція Святого Миколая в Карпатах  Сімейному еко-готелі «Красна Поляна»

з 06.12.2019 по 21.01.2020
Вхід - безкоштовний для гостей готелю!

Час роботи: з 9:00 до 21:00 ( останній запис на 20:30 )
Дні роботи Резиденції - вівторок/четвер/субота/неділя

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Резиденція Святого Миколая в "Красна Поляна" організована як соціальний проект з метою об'єднати всіх дітей України і подарувати незабутню казку, радість і посмішки дітям. Даний проект організований за підтримки громадської організації
«Здорове людство», яка займається реалізацією програм, спрямованих на соціальну підтримку людей, на долю яких випали такі серйозні захворювання як онкологія та СНІД.

Будь-яка дитина і його батьки, які побувають цієї зими в Карпатах зможуть відвідати Резиденцію Святого Миколая в Красна Поляна, взяти участь у новорічних виставах та конкурсах, отримати безкоштовні подарунки від Святого Миколая та сфотографуватися на пам'ять. Також ми готуємо неймовірний сюрприз для всіх відвідувачів Резиденції - це музично - світлове шоу на вулиці і безкоштовні солодкі частування.

При бажанні, можна підтримати хворих діток благодійними пожертвами в спеціальні урни.

Кожна дитина вірить у диво, і в те, що добро живе зовсім поруч у Карпатах в "Красна Поляна".


 

 

Резиденція Діда Мороза в Карпатах в БуковеліПрообразом чарівника Діда Мороза вважається святий Миколай, тому фактично - це одне і те ж обличчя, а День святого Миколая стає таким же популярним, як і новорічно-різдвяні святкування. Дід Мороз в Буковелі, як і святий Миколай, приносить лише добро і світлу радість. Може навіть здатися, що Буковель - це його справжня Батьківщина! Карпати - дуже зручне місце проживання для різноманітних казкових персонажів, і без Діда Мороза неможливо уявити ні Буковель, ні вже навіть зимовий Синевир, де також планують побудувати нову садибу Діда Мороза. Однак поки резиденція Діда Мороза в Україні одна, вона ж являється офіційною резиденцією Святого Миколая в Україні, Карпати.

 

Традиційно в Карпатах Новий рік зустрічають пишно і водночас дуже весело. Казка, створена самою Природою, робить зустріч з Дідом Морозом незабутньою для дітей. Вони:

  • - насолоджуються ваблячою красою засніжених гір,
  • - скочуються на лижах з вершин,
  • - гуляють,
  • - грають у сніжки,
  • - знайомляться з місцевими жителями і їх звичаями.

Також для хлопців працює пошта Діда Мороза. А ще діти бачать, як сплять листяні карпатські ліси, і як хвойні дерева зеленіють в обнімку з білим і іскристим під сонячними променями снігом. Коли ж на небі царює місяць або місяць, сніг продовжує нагадувати мільярди мерехтливих зірочок.

 

Новорічна анімація для дітей в готелях Карпат – Святий Миколай вітає у своїй резиденції в Карпатах!

Крім краси, Карпати пропонують корисний гірське повітря, завдяки чому у дітей і дорослих моментально поліпшується стан дихальних шляхів. Святкувати Новий рік з користю для здоров'я - що може бути краще такого новорічного подарунка? А ще прекрасний подарунок - анімація в Карпатах, з якою зустрічає гостей Святий Миколай в Буковелі, Карпати.

Готелі з анімацією в Карпатах запрошують в Карпати в резиденцію Діда Мороза в Україні

Крім Діда Мороза Вас в Буковелі чекає красуня Снігуронька, з якою дітям ніколи не буває нудно. Незважаючи на зимові холоди, в душі стає незмінно тепло, коли поруч такий гарний персонаж. Без Снігуроньки та Діда Мороза вже неможливо уявити:

  • - новорічну карпатську ялинку,
  • - живу музику,
  • - святковий концерт.

Також свято пожвавлюють досвідчений ведучий, запальні танцюристи, численні конкурси і, звичайно ж, новорічні феєрверки, салюти. Працюють і готелі з анімацією в Карпатах.

«Красна Поляна» пропонує вже заздалегідь подбати про свято для своєї душі і своїх діток. Плануйте свій відпочинок завчасно, інакше може вже не виявитися місць. Новорічний тур з Дідом Морозом, як ніколи, популярний сьогодні. І готелі з анімацією в Карпатах чекають на Вас!