Весняний відпочинок в Карпатах

Весна в Карпатах - це справжня пора чудес. Природа прокидається від зимового сну, струмки виблискують кришталево чистою дзюркотливої водою, трава пробуджується, квіти розцвітають неймовірною красою, а від свіжого повітря паморочиться голова. Ось така весна в Карпатах.

Весна — отличное время для любителей активного отдыха

Весна - чудовий час для любителів активного відпочинку Українські Карпати - це той куточок природи, який не схожий на жоден інший. Але якщо спуститися до кордону з Румунією, гори відкриваються з іншого боку навіть для тих, хто тут до цього вже бував. Якщо зійти на хребет Мармаросского масиву, можна помітити, як Карпати змінюються: від тихих, порослих мохом Бескид на скелясті схили і різкі обриви. Від цих видів завмирає серце. Крім того, різноманітна фауна і флора Мармароша, схожа на Німеччину і Австрію, перетворила Карпати в Гуцульські Альпи.

Отдых в Карпатах весной
Відпочинок в Карпатах навесні У травні в Карпатах неймовірно красиво. На тих же Мармарошах ростуть небаченої краси рододендрони, відомі також як «червона рута». Також тут можна зустріти сині крокуси і ніжно-білі едельвейси. Але квітучі долини - це не все чарівність весняних Карпат. Їм створюють контраст білосніжні вершини гір Мармароша. Тут сніг не сходить цілий рік. Тільки уявіть, наскільки захоплююче виглядають квітучі рослини поряд з покривом снігу.

Гостиний двір «Красна Поляна» пропонує провести весняний відпочинок в Карпатах незвичайно, як до цього ви ще не відпочивали. У готелі можна замовити організацію кінних, піших прогулянок і велопоходів, екскурсію до природних та історичних пам'яток, активний відпочинок та багато іншого. «Красна Поляна» пропонує всі умови, для того щоб ваш відпочинок подарував вам незабутні відчуття та враження.