Loading

Дитяча кімната в Буковелі

Дитяча кімната в ресторані «Веселий Гуцул» відкрита для всіх гостей комплексу в Буковелі. Величезна кількість талановитих, веселих, активних і життєрадісних діток відвідують нашу дитячу кімнату! У кожної дитини є можливість проявити себе через малюнок, або в будь який інший спосіб.

Разом ми насолоджуємося малюванням і навіть створили стіну слави, куди розміщаєм найкращі дитячі малюнки. Ми співаємо, танцюємо, з захватом вивчаємо нові ігри і навіть не помічаємо, наскільки швидко всі один з одним потоваришували. Ми збираємось разом за чашкою чаю з печеньками і в дружній атмосфері обговорюємо нові досягнення малечі. Ну і звісно ж, влаштовуємо вечірній  кінотеатр, де кожен може подивитися свій улюблений мультик і з захватом відпочити від буденної метушні. До того ж, в нашому розпорядженні є Х-BOX, який переміщає нас з справжнього часу в світ ігор та пригод. Ми сподіваємося, що кожна дитина знайде собі нових друзів, захоплення по інтересу, і залишиться під чудовим враженням , а ми прикладемо всі зусилля щоб зробити все можливе для вашого гарного настрою. З радістю чекаємо на Вас!

Гарного Вам відпочинку!

Часи роботи : з 8.00 до 23.00

Вартість : 1 година – 25 грн

Для гостей Красна Поляна дитяча кімната в Буковелі – безкоштовно.

 

Вартість :

25 грн./ 1 година

ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ ГОТЕЛЮ І РЕСТОРАНУ - БЕЗКОШТОВНО

Хорошего Вам отдыха!
тел.: 067-848-23-58, тел .: 067 - 445 - 37 - 16

 

Правила відвідування дитячої кімнати в Буковелі від готелю «Красна Поляна»

1. При відвідуванні ігрової кімнати необхідно ознайомитися з цими Правилами.
2. Дитяча ігрова кімната приймає дітей щодня з 8:00 до 22:00.
3. Для забезпечення комфорту і безпеки, дитяча ігрова кімната одночасно приймає не більше 30 дітей.
4. У ігрову кімнату допускаються діти віком від 3 до 12 років. Діти до 3 років можуть відвідати ігрову кімнату разом з батьками або супроводжуючими їх дорослими. Присутність Батьків спільно з дітьми старше 3-х років не допускається. Діти з обмеженими можливостями допускаються до відвідування ігрову кімнату тільки разом з Батьками.
5. При відвідуванні дитиною ігрової кімнати Батьки зобов'язані заповнити анкету і повідомити свій номер телефону та інші контактні дані співробітнику дитячої кімнати.
6. В ігровій кімнаті необхідно знімати взуття (дитина може перебувати у змінному взутті або в носочках). Головні убори, окуляри, крихкі і гострі шпильки і значки необхідно залишити у батьків.
7. Приходьте за дітьми не пізніше зазначеного часу в анкеті.
8. Батьки, що залишають дитину в ігровій кімнаті, гарантують відсутність у нього алергічних та інфекційних захворювань. Адміністрація ігрової кімнати залишає за собою право не приймати дитину з явними ознаками простудних або інфекційних захворювань.
9. Якщо дитина має захворювання, які можуть погіршити його самопочуття під час рухливих ігор (у тому числі при взаємодії з іншими дітьми), не рекомендується знаходження його в дитячій ігровій кімнаті. Представник дитячої ігрової кімнати не несе відповідальність за шкоду, пов'язану з погіршенням здоров'я дитини, якщо шкода настав у зв'язку з його гострим захворюванням, загостренням травми або хронічного захворювання.
10. Після закінчення відвідування ігрової кімнати, забрати дитину може той Батько, який привів його або вказаний їм людина (при пред'явленні паспорта).
11. Ігрова кімната відкрита до 22:00, тому приходьте до нас не пізніше 21:45.
12. Перед відвідуванням ігрової кімнати батьки (супроводжуючі дитини особи) повинні пояснити дитині прості правила безпеки (правила гри з іншими дітьми, в тому числі і щоб уникнути травмування), а так само простежити за дотриманням дитиною санітарно-гігієнічних норм (c урахуванням віку дитини ).
13. Дітям до 3-х років рекомендується відвідувати дитячу ігрову кімнату в памперсі. У дитячій ігровій кімнаті не передбачені заходи і дії, пов'язані з особистою гігієною.
14. По закінченні відвідування, потрібно звільнити дитячу кімнату відповідно до оплаченого часом.
15. Під час перебування в ігровій кімнаті дитина самостійно користується туалетом і миє руки. При необхідності надіньте, будь ласка на дитину підгузники.
16. При агресивному неадекватній поведінці дитини співробітник дитячої кімнати вправі відмовити у відвідуванні, повідомивши про це супроводжуючим дитини Батькам.
17. При виникненні аварійної ситуації (пожежа, відсутність електропостачання та інших надзвичайних ситуаціях) співробітник дитячої ігрової кімнати вживає необхідних заходів аж до евакуації відвідувачів.
18. Забороняється винесення з дитячої ігрової кімнати іграшок, книг та іншого майна. За шкоду, заподіяну майну дитячої ігрової кімнати, несуть відповідальність батьки (супроводжуючі особи) в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
19. За загублені або залишені без нагляду цінні речі представник дитячої ігрової кімнати відповідальності не несе.
20. За травми і нещасні випадки, пов'язані з порушенням цих Правил, адміністрація відповідальності не несе.
21. Якщо співробітник ігрової кімнати сумнівається в тому, що вік дитини вказаний правильно, він може попросити Вас пред'явити документ, що підтверджує вік дитини.
22. Персонал детcкого кімнати «Красна Поляна» зобов'язаний контролювати дотримання відвідувачами цих Правил.
23. Відвідування дитячої кімнати для дітей гостей готелю чи ресторану безкоштовне.
24. Вартість дитячої кімнати для інших гостей становить 25 грн / год. Всім дітям цієї категорії одягається паперовий браслет для ідентифікації.
Дані правила знаходяться в доступному для ознайомлення місці. Знаходження дитини в дитячій ігровій кімнаті означає згоду батьків (супроводжуючих осіб) з даними правилами.