Loading

Ви вирішили відпочити на Буковелі восени? Прекрасний вибір!

 Ви вирішили відпочити на Буковелі восени? Прекрасний вибір! Не можна сказати, що по відношенню до цього курорту склався твердий стереотип, але тим не менше багато хто вважає, що сюди їдуть на відпочинок тільки взимку, щоб покататися на лижах і сноубордах. Ми не будемо заперечувати, що Буковель - гірськолижний курорт. Саме так він спочатку замислювався і залишається на сьогодні по рейтингу кращим курортом України в цій сфері. До речі, на курорті почалася «Акційна восени 2013», а з 16 вересня до вже діючих програм знижок додадуться ще дві: «Все й одразу», «Екстра дні». Це дуже порадує любителів лижного відпочинку в Буковелі.

Але ті, хто побував на відпочинку в Буковелі взимку, настільки вражені красою і величчю карпатських пейзажів, що із задоволенням приїжджають сюди і навесні, і влітку, і восени. Число бажаючих тільки зростає з кожним роком, і всіх гостинно приймає Буковель в апартаментах, які працюють цілий рік. Готельний сервіс курорту, його інфраструктура відрізняються високою якістю. Вся сфера послуг тут спрямована на обслуговування гостей, які сьогодні приїжджають на курорт буквально з усього світу.

Восени Буковельський  відпочинок  не менш казковий. І якщо ви любите цю пору року, то чудово провести її можна в селі Поляниця, що в 4 км від курорту. Тут розташовані сучасні готелі, що пропонують комфортні умови проживання. Гостинний двір «Красна Поляна» розташований настільки вдало, що з усіх вікон його 16 котеджів відкриваються чудові краєвиди Карпат, гідні пензля великих художників.

Напередодні поїздки багато людней абсолютно правильно зайняті пошуком інформації «Буковель відпочинок ціни». Рекомендуємо вам звернути увагу на акційну пропозицію, яке вже розміщено на сайті готелю «Красна Поляна». Акція раннього бронювання на сезон 2016-2017 дозволяє заощадити до 30%. Все залежить від часу  бронювання. Ви легко зможете розглянути всі варіанти на окремій сторінці сайту готелю. Що стосується цін, які пропонує готель на осінній період, то вони порадують вас своєю доступністю.

Сьогодні про Буковель говорять вже не тільки як про гірськолижний курорт, але і екологічнийкурорт  з сучасним обладнанням, кращими фахівцями, унікальними властивостями мінеральних вод. В даний час тут лікують і оздоровлюють людей з проблемами опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і сечовивідних шляхів. На курорті використовується найсучасніше медичне та діагностичне обладнання, рентгенівська апаратура, УЗД, проводяться всі види масажу, застосовується мануальна терапія, голковколювання, бальнеологічне лікування.

А ще всі бажаючі зможуть пройти ряд косметологічних Wellness та SPA процедур, які не тільки сприяють поліпшенню загального стану організму, самопочуття, а й зовнішнього вигляду і настрою, що не менш важливо.

 

Осінь на Буковелі подарує вам умиротворення, наповнить позитивними емоціями. Пішла виснажлива спека, тому і поїздки на екскурсії проходять набагато комфортніше. Любителів ягід порадує у вересні чорниця, друга хвиля лісової ожини, а грибників чекають підосичники і підберезники, які масово з'являються в цю пору. Зустрінуться і білі гриби, але їх сезон - в середині жовтня.

Буковель - це і прекрасний курорт для альпіністів і скалолазів. Тут є спеціально підготовлені для спортсменів ділянки. Ранньою осінню, коли немає спеки, сюди приїжджають любителі цих видів спорту, а також шанувальники рафтингу. Відпочинок на Буковелі осінньою порою порадує вас вибухом фарб, особливою чарівністю, яка несе з собою цю пору року. Ви прекрасно проведете тут свій вільний час і поїдете з бажанням неодмінно повернутися сюди ще раз.