Погода та клімат в Буковелі.

Погода та клімат в Буковелі.

Гостинний Двір в Карпатах «Красна Поляна» пропонує Вам ознайомитися , яка погода та клімат в Буковелі, щоб Ви могли спланувати свій відпочинок. Гірськолижний курорт відмінний від інших регіонів карпатських гір тим, що цей відрізок оточений з усіх сторін гірськими хребтами та горами, що сприяє утворенню м`ягкого клімату. Тут не буває вітру, різких перепадів температур, а схили осяяні сонечком.

Клімат в Буковелі помірно – континентальний з холодними засніженими зимами та теплим літом. Погода тут достатньо комфортна – середня температура в  січні – 6 С , в липні - +16 С. Погода в Буковелі для туристів – особливо актуальне запитання, особливо для тих, хто їде покататися на лижах на гірськолижному курорті Буковель. Гірськолижний сезон тут триває з листопада по березень, сніг тримається довго, а навіть якщо не тримається на курорті працюють снігові подушки.

Погода та клімат в Буковелі також сприятливі для походів та вело прогулянок влітку, а для оздоровлення – взимку. Це прекрасне місце для сімейного та дитячого відпочинку в Карпатах, для активного та зеленого туризму і навіть для паломництва. Ну а красиві пейзажі тільки лиш прикрасять ваш відпочинок та зроблять вашу подорож незабутньою.

Звісно ж, для того щоб спланувати свій відпочинок в Буковелі, необхідно слідкувати за погодою. Проте можна виходити з річних спостережень. Наприклад, справжня зима тут починається з грудня, коли можна відправитися сюди на новорічні канікули.  А от літо починається уже з квітня – природа оживає від зимової сплячки та просто розквітає. Буковель – по істині прекрасний курорт, і ніяка погода не зможе його зіпсувати.