Відпочинок на Західній Україні

Відпочинок в Західній Україні - захоплюючий, оздоровчий і розслабляючий. Він до душі не лише жителям нашої країни, а й іноземцям. У Карпатах можна відмінно провести час в будь-який час року. Унікальність регіону - в його автентичності та яскраво вираженому колориті.

відпочинок на західній україні

Куди відправитися відпочити на Західну Україну?

У Західній Україні є безліч місць, які чарують красою і первозданністю. Тут можна підкорити Говерлу - найвищу гору України, побувати в найдовшій гіпсовій печері в Тернопільській області, на водоспаді Шипіт і озері Синевир в Закарпатті, на стежці Довбуша в Івано-Франківській області. У регіоні є і багато інших цікавих місць.

цікаві місця західної україни

Для оздоровлення можна відправитися в місто-курорт Трускавець на Львівщині. Він відомий своїми мінеральними водами, які рекомендовані для загального оздоровлення організму.

водоспад на західній україні

Погода і клімат в Західній Україні: до чого бути готовим

В Українських Карпатах ландшафт і температура залежать від висоти. У гірських районах сніжний покрив можна спостерігати з середини жовтня до середини травня. Чим вище, тим більше снігу. У західних областях поза гірської зони температура повітря така ж, як і в північному регіоні країни. Середня температура влітку - від +15,5 до 20 градусів, а взимку - від -6 до -8 градусів.

У Західній Україні дмуть західні і південно-східні вітри. Західні потоки повітря взимку приносять тепло, а влітку - прохолоду, а південно-східні, навпаки, в зимовий час - заморозки, а в літній - тепло.

У будь-яку пору року в західному регіоні бувають різкі перепади тиску. Коли влітку приходять атмосферні фронти, можна очікувати похолодання і грози.

 цвітіння шафрану і долина крокусів

Види відпочинку в Західній Україні

Відпочинок на Західній Україні може бути і спокійним, і активним. Для любителів спокійного відпочинку є можливість:

  • Познайомитися з місцевою колоритною кухнею і побутом;
  • Відправитися в незвичайні музеї (наприклад, Музей гуцульської магії в Верховині);
  • Побувати на оригінальних майстер-класах (наприклад, по розпису кераміки в гуцульському стилі або з приготування традиційних гуцульських страв).

 

 гуцули з трембітою

 

Ті, кому більше до душі активний відпочинок, можуть:

  • Відправитися в екскурсійний піший похід будь-якої складності;
  • Взяти участь у рафтингу по гірських річках;
  • Покататися на квадроциклах;
  • Зайнятися альпінізмом;
  • Покататися на лижах чи сноуборді.

У Карпатах завжди легко знайти розваги на будь-який смак і гаманець. Побувавши в горах, ви захочете повернутися сюди ще не раз.

 рафтинг на гірській річці лижні спуски в Буковелі

Куди поїхати і що подивитися на Західній Україні?

І в тому випадку, якщо у вас є тільки 2-3 вихідних дня, і в тому, якщо ви плануєте двотижневий або навіть місячну відпустку, відпочинок на Західній Україні буде насиченим і незабутнім.

Ті, хто збирається в довгострокову поїздку, можуть встигнути відвідати основні визначні пам'ятки декількох областей. Тим же, у кого в запасі тільки вікенд, рекомендуємо провести ці дні в заздалегідь обраному місці. За такий короткий час неможливо оцінити красу всього регіону, але його цілком достатньо, щоб насолодитися усіма принадами хоча б одного курорту або міста.

Львівська область. Подорож на Львівщину буде цікаво і для тих, хто хоче вирватися на природу, і для тих, хто небайдужий до старовинної архітектури.

вид на Львів

Бувалі туристи настійно рекомендують побувати в старому центрі міста і як мінімум сфотографуватися на тлі Львівського оперного театру імені Соломії Крушельницької, а ще краще - подивитися одну з його постановок. Хочете побувати в минулому? Заплануйте поїздку в Підгорецький замок в однойменному селі: тут ви своїми очима побачите величний витончений палац епохи Ренесансу.

Подгорецький замок, Львівщина

Одне з найкрасивіших місць Львівської області - каньйон річки Кам'янка. Тут разюче мальовничі пейзажі, які вам обов'язково захочеться закарбувати.

каньйон річки Каменка

Щоб оздоровитися, відвідайте Східницю. У цьому невеликому селищі діє понад 40 лікувальних джерел. Не забудьте і про Національний природний парк «Сколівські Бескиди», де повітря завдяки реліктовим деревам насичене цілющими фітонцидами. Ще один популярний туристичний напрямок на Львівщині - селище Підкамінь. Сюди приїжджають, щоб піднятися і зробити запаморочливі Селфі на 16-метровому кам'яного велетня.

Волинська область. Волинь знаменита своїми середньовічними замками, численними храмами, музеями і заповідниками. Всі, хто приїжджає сюди помилуватися широко відомими пам'ятками, під час подорожі незмінно відкривають для себе нові, не настільки популярні, але не менш цікаві місця.

Одне з найпопулярніших туристичних напрямків - Шацький національний природний парк, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО. Вода місцевих водойм - а це понад 30 озер - вважається цілющою завдяки високому рівню срібла і мінералів. Ще одна цікава природна пам'ятка - Оконські джерела з неймовірно чистої карстової води.


Віконські джерела

Любителів історії зацікавить чудовий архітектурний комплекс Луцького замку Любарта, заснованого в XIV столітті, а також Святогірський Зимненський монастир - один з найстаріших в Україні.

замок Любарта, Волинь

На Волині довгий час проживала родина Лесі Українки. На місці садиби славетної української поетеси працює літературно-меморіальний музей.

Чернівецька область. Північна Буковина, як ще називають Чернівецьку область, готова дивувати гостей своєю природною красою і не тільки.

Обов'язкові до відвідування тут розкішний Чернівецький національний університет (в минулому - Митрополитська резиденція), романтичний Чернівецький ботанічний сад і потужна оборонна Хотинська фортеця.

Чернівецький національний університет

Фантастичні панорамні види відкриває Дністровський каньйон. З високої кручі можна помилуватися на купола скельних монастирів (Хрещатицького, Бакоти) і мальовничі вапнякові скелі.

Дністровський каньйон, Чернівецька область

Шанувальників гірськолижних курортів чекають на перевалі Турецька Вершадь, звідки відкриваються зачаровують види на Буковинські Карпати. Не можна не згадати про Вижницький національний парк і знаменитий мінеральне джерело «Лужки».

Список пам'яток Чернівецької області буде неповним без її дивовижних скель. Найвища з них - «Соколине око» - досягає 40 м. Є на українській Буковині і водоспади - побачити блакитний каскад можна в селі Розтоки.

Соколине Око

Закарпатська область. Добре провести вільний час в Закарпатті зможуть і шанувальники «ледачого» відпочинку, і екстремали, і мисливці за історичними та архітектурними старожитностями. Список рекомендованих для відвідування місць дуже великий. Перерахуємо лише невелику їх частину.

Виділіть час, щоб відвідати районний центр - місто Ужгород. Тут туристів чекає достаток пам'ятників архітектури. Серед них - чудові собори і замки, а також музеї і розкішний ботанічний сад. Не забудьте заглянути в міфічний середньовічний замок Паланок в Мукачево.

середньовічний замок Паланок в Мукачево

Подихайте найчистішим повітрям карпатського біосферного заповідника в Рахові. Прийміть оздоровчі водні процедури в Лумшорах і поплавайте в термальних водах Мукачівського району. Зробіть Селфі на тлі Синевира і Бребенескула. Захопіться чарівною красою і гипнозиючим шипітом водоспада Шипіт, а в травні не пропустіть приголомшливе цвітіння нарцисів в Хусті.

Біосферний заповідник в Рахові

Тернопільська область. Тут є замки, які не поступаються царственого Версалю, храми з неповторною архітектурою, старовинний міст-віадук, знаменита пивоварня і навіть свій Рай.

У Тернопільську область приїжджають, щоб подивитися на грандіозний Палац Вишневецьких і Збаразький замок, продегустувати фірмове Мігулінецке пиво і своїми очима побачити чудову панорамну картину міста Заліщики.

Палац Вишневецьких, Тернопільська область

Цей напрямок - один з найпопулярніших серед віруючих людей. Паломники з різних країн приїжджають поглянути на Свято-Успенську Почаївську лавру, Домініканський костел в Чорткові та каплицю-усипальницю у Більче-Золотому.

Свято-Успенська Почаївська лавра

Ще одна визначна пам'ятка Тернопільщини, яка приваблює туристів з різних кінців світу, - унікальні гіпсові печери, одні з найбільших в Європі (с. Більче-Золоте, с. Королівка). Щоб побачити ще одне українське диво - Джуринський водоспад, увімкніть в свій маршрут селище Ніков.

Джуринський водоспад, Тернопільська область

Івано-Франківська область. Сюди приїжджають, щоб зустріти за всіма правилами свято Івана-Купала, незабутньо відзначити Новий рік і піднятися на найвищу точку України - гору Говерлу. Відвідавши Івано-Франківщину одного разу, багато з ностальгією згадують подорож і з задоволенням повертаються знову і знову, тим більше що подивитися тут є на що в будь-який час року.

Івано-Франківська область знаменита пішохідними маршрутами в Українські Карпати. Туристів захоплюють не тільки мальовничі гірські хребти, сині озера і дивовижна флора і фауна, а й оригінальні місцеві традиції, що збереглися до наших днів.

вид на гори в Західній Україні

Найбільш відвідувані місця - районний центр, національний природний парк «Гуцульщина», сріблясті Шешорські водоспади - одні з найкрасивіших в Карпатах, а також скелі Довбуша і єдиний в світі музей, присвячений писанці.

гірські річки Карпат

Особливий інтерес для мандрівників, які шукають атмосферні, колоритні місця, представляють невеликі міста і селища, кожен з яких може похвалитися легендарною історією і чудовими пейзажами. Багато вже не з чуток знають про гостинне село Поляниця, яке знаходиться поруч з головним українським гірськолижним курортом Буковель. Щоб подивитися на старовинні вілли і православні храми, підійде Болехів. Побачити резиденції, в яких відпочиває політичний бомонд, можна в селі Гута, знаменитому своїми водоспадами і каньйонами.

Буковель. Історія Буковеля почалася в 2000 році, коли було прийнято рішення про створення унікального рекреаційного комплексу. Сьогодні тут є всі умови для цікавого цілорічного відпочинку.

Взимку туристи приїжджають, щоб спуститися по засніжених трасах. Влітку мандрівників чекають гірські походи, прогулянки на конях, велосипедні маршрути і безліч екстремальних розваг, включаючи зіплайнінг і катання на квадроциклах.
 

гірські спуски в Буковелі

Де зупинитися у Західній Україні?

Якщо найближчі вихідні або відпустку ви вирішили провести в одному з найромантичніших куточків Західної України - на Івано-Франківщині, поблизу Буковеля, вам належить непросте завдання - вибрати відповідний готель.

Всіх, хто мріє про комфортний і запам'ятовується відпочинок, запрошує гостинний двір «Красна Поляна». У нас знайдеться цікава пропозиція в форматі «все включено» на будь-який смак і випадок.

Ми створили ідеальні умови для відпочинку з дітьми і для відокремленого проведення часу. Вибирайте котедж і апартаменти підходящої площі і з відповідним інтер'єром. У будь-якому номері є все необхідне для приємного і зручного дозвілля. І, звичайно, всіх гостей «Красна Поляна» чекає смачна і свіжа їжа з кращих продуктів закарпатського регіону!
 
Гостинний двір «Красна Поляна» відкритий цілий рік. У будь-який сезон вам буде тепло, затишно і цікаво. Для кожної пори року передбачений оптимальний пакет послуг з урахуванням сезонних особливостей. Ми знаємо, чим здивувати і порадувати дорослих і дітей взимку і влітку. До ваших послуг - купелі і джакузі, басейн і вечірні ватри, лижна школа, анімаційні програми, екскурсії та багато інших приємних сюрпризів. І так, від нас всього 10 хвилин до Буковеля!

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Катерина

 

+38 067 240 36 64 — Ірина

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами