Відпочинок влітку в Буковелі

Відпочинок в Буковелі влітку, також як і взимку, може бути дивно захоплюючим і веселим. Якщо у вас в планах відвідати Буковель влітку, подихати свіжим повітрям, подивитися на краєвиди, подивитися якісь водопадики, сходити на пікнічок в гори ... Попити домашнього молочка і т.д ..., то Вам до нас, Красна Поляна запрошує всіх в гості з 1 травня по 15 вересня.

Літній відпочинок у Буковелі: пам'ятки та цікаві місця

Закарпаття багате не тільки красивими пейзажами і цілющим повітрям. Ви знайдете тут багато історичних і культурних пам'яток. Ви можете відвідати Яблуницький перевал (найвищий в Україні), Женецький водоспад, ландшафтний заповідник, скелі Довбуша, Яремчанський водоспад, сувенірний ринок у місті Яремче, гірськолижний курорт з кількома трамплінами і підйомниками - Ворохту, місто Коломию - відомого на весь світ своїм унікальним музеєм « Писанки »і музеєм народного мистецтва Гуцульщини, а також багато іншого.

Де зупинитися в Буковелі на літніх канікулах

Карпатські курорти пропонують найбільш бюджетний відпочинок саме влітку. Котеджі Красна Поляна - це прекрасна можливість розміститися великою компанією або родиною на літніх канікулах.

Ціни на відпочинок влітку в Буковелі

Відпочинок в Буковелі користується популярністю, в першу чергу, взимку. Адже це гірськолижний курорт. Ціни на відпочинок влітку в Буковелі набагато нижче, ніж під час гірськолижного сезону. Всього від 260 грн. на добу / чол. Ви отримаєте прекрасне затишне житло, можливість користуватися інтернетом, лазнею, стоянкою. Харчування надається в ресторані комплексу.