Резиденція Святого Миколая

Резиденція Святого Миколая

Резиденція розташована в дивовижному місці, серед карпатських гір, пухнастих ялинок, казкових оленів, в Гостинному Дворі «Красна Поляна». Святий Миколай – улюбленець дітей та дорослих, приносить радість та добро. Цілий рік він разом зі своїми помічниками готується до Новорічних та Різдвяних свят, читає листи від дітей і намагається виповнити всі всі найзаповітніші  мрії і бажання, а взимку, влаштовує для гостей Резиденції справжнісіньку зимову казку!

Поспілкуватися, зробити фото на згадку, взяти участь в цікавих конкурсах, отримати безкоштовні подарунки, зможе абсолютно кожна дитина з батьками, які відвідають Резиденцію Святого Миколая в Карпатах в Красна Поляна. Пориньте в чарівний світ, чудес та казок. Зима – пора року, коли особливо хочеться повірити в дива. А всі найзаповітніші бажання здійснюються тут, в Карпатах, в Резиденції Святого Миколая! Цю атмосферу неможливо представити – це потрібно відчути!

Кожна дитина вірить в чудо – а чудо зовсім, зовсім поруч…

Резиденція Святого Миколая в Карпатах в «Красна Поляна»

працюємо з 06.12.19 по 21.01.20

Ексклюзивна послуга для наших гостей!

Резиденція Святого Миколая в "Красна Поляна" організована як соціальний проект з метою об'єднати всіх дітей України і подарувати незабутню казку, радість і посмішки дітям. Даний проект організований за підтримки громадської організації
«Здорове людство», яка займається реалізацією програм, спрямованих на соціальну підтримку людей, на долю яких випали такі серйозні захворювання як онкологія та СНІД.

Будь-яка дитина і його батьки, які побувають цієї зими в Карпатах зможуть відвідати Резиденцію Святого Миколая в Красна Поляна, взяти участь у новорічних виставах та конкурсах, отримати безкоштовні подарунки від Святого Миколая та сфотографуватися на пам'ять. Також ми готуємо неймовірний сюрприз для всіх відвідувачів Резиденції - це музично - світлове шоу на вулиці і безкоштовні солодкі частування.


При бажанні, можна підтримати хворих діток благодійними пожертвами в спеціальні урни.


Кожна дитина вірить у диво, і в те, що добро живе зовсім поруч у Карпатах в "Красна Поляна".

Години роботи: вівторок/червер/субота/неділя 
з 09.00-21.00 ( останній запис 20.30)