Карпатські Чани та Баня у Буковелі

      Карпатська баня та гарячі карпатські чани з холодними купелями для Гостей еко-готелю Красна Поляна у Буковелі!

 

Іноді хочеться не тільки відпочити, розслабитися і відволіктися від турбот, а й весело провести час в приємній компанії. Так запрошуємо ж Вас відвідати зону релаксу в Красна Поляна! Купання в чані та відвідування бані допоможе розслабитися та провести незабутньо час у Буковелі. 

Купання в бочці Офуро - як таїнство. Навколо Карпатські снігові гори, чисте повітря, запах хвої і трав - що може бути краще, після дня катання на лижах? Плюс до всього - купання в бочці позитивно впливає на здоров'я, особливо в осінній період відпочинку і зимовий... Гарячі ванни в купелях сприяють підвищенню обміну речовин, сильно знижується ризик простудних захворювань. Гаряча вода максимально розслаблює м'язи і дає їм справжній відпочинок.
   

Буковельські чани та баня у готелі "Красна Поляна" в Карпатах

Офуро можна використовувати в будь-яку пору року і погоду. Ви обов'язково отримаєте приємні відчуття! Якщо ж Ви не любетель Офуро - у нас є баня, в якій Ви можете попаритися дружною родиною!

Кожна бочка розрахована на 3-4 людини. Баня - на 2-4 осіб. Кожна джакузі рохрахована на 3-4 особи. Для Вашої зручності: роздягальні, чай, рушники, халати (за попереднім бронюванням) .

Зона релаксу і джакузі взимку працює  з 14:00 до 23:00 . Запис у адміністратора на Рецепції готелю (останній запис на 22:00).

Зона релаксу влітку працює щодня , з 15:00 до 21:00 . Запис у адміністратора на Рецепції готелю (останній запис на 20:00).

Неймовірно приємною новинкою літнього сезону 2021 стануть 3 нові ДЖАКУЗІ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ