Ресторація Веселий Гуцул

Веселий Гуцул — Ресторація в Буковелі
*ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ МЕНЮ НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ

⬇️

*Дане меню працює лише в зимовий період 

Ресторація Веселий Гуцул - колиба в Буковелі пропонує гостям курорту велике меню гриль-страв, приготованих на натуральному вугіллі, блюда «гуцульської» кухні, авторська кухня від шеф-кухаря. Вас приємно здивує затишна розкріпачена атмосфера, колоритний інтер'єр ресторації в Карпатах. Ви зможете чудово відпочити ввечері в нашій ресторації, обговорюючи всі питання і пробуючи чудові страви.

Графік роботи ресторації: (Ресторація під час локдауну січень не працює) 
по основному  меню ресторації з 17: 00 до 23: 00 
бар з 8:00 до 23:00
мангал меню з 17:00 до 23:00 

      
Одним  з варіантів харчування Взимку 2021 є система "шведський стіл"
сніданок з 8:00 до 09:30
обід з 13.00 до 14:30
вечеря з 18:00 до 19.30 

У нашій ресторації передбачені широкі можливості для організації корпоративних заходів і сімейних «посиденьок», словом, все, що необхідно для чудового відпочинку в Карпатах.

Ресторація «Веселий Гуцул» завжди радує своїх гостей смачними стравами національної української, гуцульської та європейської кухні. Родзинкою ресторації, також, є мангал-меню без якого неможливо собі уявити відпочинок в Карпатах, Буковель! Масивна дерев'яні меблі, декор і незвичайна атмосфера, - справжній інтер'єр для унікальної ресторації в гуцульському стилі! Приміщення ресторації (450 метрів квадратних) дозволяє розмістити до 90 гостей одночасно.

 

     

Інформація по меню ресторації, бару, замовлення столиків і обслуговування банкетів за тел .: +38 068 314 95 08

Ресторації Буковеля

Напевно кожен турист погодиться, що нерозумно приїжджати в Карпати і харчуватися в закладах типу McDonalds. Гріх не заглянути в колиби Буковеля, щоб спробувати що-небудь «нове українське». Тим більше що місцева кухня радує різноманітністю і гастрономічними вишукуваннями. І не обов'язково, щоб це був дорогий ресторан. Навпаки, колоритні місця завжди дешевше вишуканих ресторанів.

дискотека в ресторане         банкет в ресторане

БАНКЕТНЕ МЕНЮ


Ви приїхали в Карпати? Обов'язково відвідайте Ресторан-колибу в Буковелі

У Буковелі немає недоліку в ресторанах, кафе і пабах. Практично в кожному готелі є свій ресторан або колиба в Карпатах, де ви зможете спробувати традиційний український борщ, гуцульську кухню, гриль-страви або страви, приготовані на пару. Чимало й окремих ресторанів, які пропонують своїм гостям не тільки познайомитися з місцевою кухнею, а й місцевими традиціями.

Якщо ви хочете відвідати «чисто карпатський» ресторан, колиба в Буковелі подарує вам приємні смакові й емоційні спогади. І справа не тільки в гуцульському меню, а в самій атмосфері. Ці місця зберегли в собі всі традиції українського народу: гостроверхі дахи, печі, меблі, рушники, скатертини з орнаментом, домашнє начиння і навіть букети з лікувальних трав на стінах. Звичайно ж, все це стилізація, але все ж дух історії присутня.

Сімейний еко - готель «Красна Поляна» пропонує відвідати свою колибу в Карпатах - «Веселий Гуцул». Наше меню радує великою кількістю страв, приготованих на вугіллі, гуцульською кухнею, багатою винною та коктейльної картою, унікальним інтер'єром, який перенесе вас в ті часи, коли колиби відвідували тільки пастухи і лісоруби.