Ресторація Веселий Гуцул

Веселий Гуцул — Ресторація в Буковелі
 

Ресторація Веселий Гуцул - колиба в Буковелі пропонує гостям курорту велике меню гриль-страв, приготованих на натуральному вугіллі, блюда «гуцульської» кухні, авторська кухня від шеф-кухаря. Вас приємно здивує затишна розкріпачена атмосфера, колоритний інтер'єр ресторації в Карпатах. Ви зможете чудово відпочити ввечері в нашій ресторації, обговорюючи всі питання і пробуючи чудові страви.

Графік роботи ресторації: РЕСТОРАЦІЯ ПРАЦЮЄ ЛИШЕ ПО СИСТЕМІ ШВЕДСЬКОГО СТОЛУ (СНІДАНОК, ОБІД,ВЕЧЕРЯ) 
По системі ultra all inclusive включено безалкогольні та алкогольні напої у асортименті 
ТАКОЖ Є ОБСЛУГОВУВАННЯ БЕНКЕТІВ 

      
Взимку 2021 -2022  система "шведський стіл"
сніданок з 8:00 до10:00
обід з 13.00 до 15:00
вечеря з 18:00 до 20:00

У нашій ресторації передбачені широкі можливості для організації корпоративних заходів і сімейних «посиденьок», словом, все, що необхідно для чудового відпочинку в Карпатах.

Ресторація «Веселий Гуцул» завжди радує своїх гостей смачними стравами національної української, гуцульської та європейської кухні. Родзинкою ресторації, також, є мангал-меню без якого неможливо собі уявити відпочинок в Карпатах, Буковель! Масивна дерев'яні меблі, декор і незвичайна атмосфера, - справжній інтер'єр для унікальної ресторації в гуцульському стилі! Приміщення ресторації (450 метрів квадратних) дозволяє розмістити до 90 гостей одночасно.

 

     

Інформація по бару і обслуговування банкетів за тел : +380 097 355 87 01

Ресторації Буковеля

Напевно кожен турист погодиться, що нерозумно приїжджати в Карпати і харчуватися в закладах типу McDonalds. Гріх не заглянути в колиби Буковеля, щоб спробувати що-небудь «нове українське». Тим більше що місцева кухня радує різноманітністю і гастрономічними вишукуваннями. І не обов'язково, щоб це був дорогий ресторан. Навпаки, колоритні місця завжди дешевше вишуканих ресторанів.

дискотека в ресторане         банкет в ресторане

БАНКЕТНЕ МЕНЮ


Ви приїхали в Карпати? Обов'язково відвідайте Ресторан-колибу в Буковелі

У Буковелі немає недоліку в ресторанах, кафе і пабах. Практично в кожному готелі є свій ресторан або колиба в Карпатах, де ви зможете спробувати традиційний український борщ, гуцульську кухню, гриль-страви або страви, приготовані на пару. Чимало й окремих ресторанів, які пропонують своїм гостям не тільки познайомитися з місцевою кухнею, а й місцевими традиціями.

Якщо ви хочете відвідати «чисто карпатський» ресторан, колиба в Буковелі подарує вам приємні смакові й емоційні спогади. І справа не тільки в гуцульському меню, а в самій атмосфері. Ці місця зберегли в собі всі традиції українського народу: гостроверхі дахи, печі, меблі, рушники, скатертини з орнаментом, домашнє начиння і навіть букети з лікувальних трав на стінах. Звичайно ж, все це стилізація, але все ж дух історії присутня.

Сімейний еко - готель «Красна Поляна» пропонує відвідати свою колибу в Карпатах - «Веселий Гуцул». Наше меню радує великою кількістю страв, приготованих на вугіллі, гуцульською кухнею, багатою винною та коктейльної картою, унікальним інтер'єром, який перенесе вас в ті часи, коли колиби відвідували тільки пастухи і лісоруби.