Найвищі гори в Карпатах

На заході України простягнулися наймасштабніші гори континенту – Карпати. З давніх-давен їх велич та могутність вселяли повагу випадковим мандрівникам, які наважувалися на героїчне сходження на вершину, та відлякували незваних гостей. Карпати – найбільша гірська система України, що розгортається на території сучасних Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей. Ці гіганти мають площу 24 тис. км², а найвищою точкою Карпат вчені вважають гору Говерлу (2061 м), розташовану на Чорногірському хребті. Обов’язком кожного поважаючого себе мандрівника є візит до цієї туристичної частини України, тож давайте розберемося, з чого розпочати!

найвища гора Карпатнайвища точка Карпат

Найвища частина українських Карпат - Говерла

Найвищою частиної українських Карпат є Говерла. Це й не дивно: цей здоровань тягнеться до неба аж на 2061 метр, а сходження на його вершину займає більше 6 годин, і це у досвіченого туриста з високим рівнем підготовки! Ця гора розташована на перетині Закарпатської та Івано-Франківської областей – наймиловидніших областей західної частини нашої Батьківщини, тож мало кому вдавалось оминути увагою місцеві краєвиди) Дістатися цієї місцевості можна безперешкодно з будь якої точки як України, так і світу, тож радимо запам’ятати на майбутнє: найближчими населеними пунктами є Буковель, Ясиня, Яблуниця та Яремче. До зустрічі біля підніжжя величної Говерли!)

Друга найвища вершина Карпат - Бребенескул

Не менш дивовижною горою є Бребенескул – друга найвища вершина Карпат. Поступаючись всього декількома десятками метрів «зросту» (2038 м) Говерлі, Бребенескул приманює тисячі шукачів запаморочливих краєвидів та інформативних, цікавих екскурсій, відчуття колориту та фольклору України! Великою перевагою Карпат є наявність різножанрових туристичних розваг: коли наша ненька-Україна багата дивовижними місцями, то чого б не поділитися цією красою з іншими? Альпіністи радять розпочинати сходження на вершину з села Дземброня, що розгортається неподалік Бребенескула – для найсміливіших та найдопитливіших мандрівників)

найвища вершина Карпатнайвища частина українських карпат

Третя найвища точка Карпат - Піп Іван (Чорна гора)

Звання молодшого брата Говерли та Бребенескула почесно утримує Піп Іван – третя (2022 м) найвища точка українських Карпат. Дістатися до нього нескладно – з Дземброні, Шибеного або Бистреця – селищ, розташованих на кордоні Закарпатської та Івано-Франківської областей. Найкоротшим туристичним маршрутом сходження на вершину вважають десятикілометрову тропу, яка є середньої за складністю, та нагорода за це звершення приємно здивує кожного: вам відкриються фантастичні краєвиди з висоти більше 2000 метрів на усі прилеглі населені пункти – ви відчуєте себе справжнім королем Всесвіту.

Петрос

Петрос вартий вашої уваги не менше за своїх побратимів. Його абсолютна висота складає 2020 м, що відправляє цього «двотисячника» на четверте місце рейтингу «Яка найвища гора Карпат?». Навколо цього здорованя розгулює безліч легенд та міфів, але ми лише привідкриємо вам завісу: все, що пов’язане з християнством, не приживається на цій горі: ані хрести, які гне та вириває з землі потужний вітер, ані церкви, в які безжалісно влучають блискавки. Розташована ця вершина на Чорногірському хребті, як і його попередники, тож алгоритм сходження приблизно такий самий. Цікавий факт: більшість інстафото робиться саме на Петросі. Якщо бажаєте спочатку насолодитися місцевими краєвидами, а потім – приголомшеними коментарями ваших знайомих у соціальних мережах – ви знаєте, що робити)

Ґутин-Томнатик

Сьогоднішнє знайомство з українськими Карпатами призупинить п’ята за висотою гора Чорногірського хребта – Ґутин-Томнатик. Розташовуючись в Рахівському районі, ця гора височіє на висоті 2016 м над земним рівнем. Сходження на вершину займе у відвідувачів приблизно 6 годин, шлях складатиме 13 км, а розпочати цю незабутню подорож можна з Рахова – одного з найближчих до Ґутин-Томнатика населеного пункта. Першокласний гід, спеціальне обладнання для туризму, весела компанія та добрий настрій – ось рецепт приємного проводження часу в українських Карпатах. Зацікавлені? Тоді наша компанія з радістю допоможе вам!

Прийджайте на екскурсії до найвищих гір Карпат 

Готель «Красна Поляна» розташовується у с. Поляниця Івано-Франківської області. Окрім комфортабельних апартаментів та повноцінного харчування, ми пропонуємо вам доступ до лижної школи, щоб провести відпочинок з адреналіном, та басейну, а також колоритних карпатських чанів. До того ж, наші клієнти мають унікальну можливість замовити незабутню екскурсію з професіональним гідом у будь яку точку Буковеля. Деталі доступних турів та розцінки дізнавайтеся на рецепції готелю!

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Ірина

 

+38 097 551 55 15 — Наталія

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами