Корисна інформація

Озера Карпат: найкращі місця для відпочинку та водних видів спорту

Погодьмося: відпочинок на морі є цікавим варіантом для проведення вихідних, відпустки або канікул, але сезональним - взимку на узбережжі панує суворий клімат із сильними вітрами. Та на території України є набагато унікальніша пропозиція: неперевершені карпатські озера.

Поляниця чи Славське: який курорт обрати для гірськолижного відпочинку?

Оглядаючи місця для гірського курорту в Карпатах, мандрівники можуть зіткнутися з проблемою вибору: як одноголосно прийняти рішення, зважаючи на різне розташування, можливості, ціни курортів, а також складності та розмаїття трас для гірського відпочинку?

Яблуницький перевал

Яблуницький перевал - одна з найбільш ключових доріг Карпат, яка сполучає Івано-Франківську та Закарпатську області. Окрім транспортної функції, мандрівники можуть скористатися сувенірним ринком та оглядовим майданчиком з мальовничими краєвидами. Познайомимось з закарпатським красенем ближче!

Традиційна кухня Закарпаття та інших регіонів Карпат: місцеві страви та напої

Карпати - найколоритніший регіон України, і цьому є вагоме підтвердження! Історично склалося, що західна частина нашої держави завжди приваблювала завойовників з сусідніх держав: Румунії, Молдови, Угорщини, Польщі та Словаччини. Їх тимчасове панування на українській землі залишило відбиток на звичаях і культурі карпатського народу. Різнобічність націй вплинула і на багатогранність кухні.

Риболовля в Карпатах

Карпати - казкова область могутніх дерев, щирих українців, цілющих трав та унікальних тваринок. Це дивовижний регіон:

  • гірського повітря, яким хочеться наповнити груди;
  • просторих лісів, які вражають своїми масштабами;
  • гостинних людей, які з радістю повідають Вам усі легенди регіону та пригостять фірмовими карпатськими стравами;
  • непідкорених річок, багатих на унікальну рибу.

Зелений туризм в Карпатах

Зелений туризм - мейнстрім сучасних мандрівників. Втомлені від численних підприємств, димлячих заводів та сірих багатоповерхівок, які тягнуться аж до небес, українці прагнуть злитися воєдино з природою: прислухатися до дзюркотіння чистих джерел, розмовляти з золотоголосими пташками, насолоджуватися унікальними рослинами та вдихати повними грудьми свіже повітря.

Цікаві факти про Карпати

Українські Карпати – це чаруюче місце з неземними краєвидами, чистим і свіжим повітрям, прозорими водоймищами та розслаблюючою атмосферою.

Топ-15 визначних місць Карпат

Українські Карпати - фабрика з вироблення позитивних емоцій і незабутніх вражень! Це територія дивовижних місць, чаруючих краєвидів і гостинних українців, яка приманює туристів з усіх куточків не лише нашої держави, а й сусідніх країн і навіть інших материків.