Риболовля в Карпатах

Карпати - казкова область могутніх дерев, щирих українців, цілющих трав та унікальних тваринок. Це дивовижний регіон:

 • гірського повітря, яким хочеться наповнити груди;
 • просторих лісів, які вражають своїми масштабами;
 • гостинних людей, які з радістю повідають Вам усі легенди регіону та пригостять фірмовими карпатськими стравами;
 • непідкорених річок, багатих на унікальну рибу.

Ця територія збирає коло себе туристів з кардинально різними цілями: оздоровлення, екстрим, екскурсії, гастрономічний, пізнавальний туризм і… Риболовля!

Яка риба мешкає в Карпатах для літньої риболовлі?

В карпатських водоймах можна зловити плотву, головця, ляща, сома, карася, коропа, краснопірку… Але найбільшого бажання у рибалок викликає форель, яка, зазначимо, водиться лише у гірських річках нашої Батьківщини! У статті ми поділимося корисними порадами, щоб Ваш відпочинок в Карпатах з риболовлею був доступним, приємним та незабутнім.

Риболовля для чоловіків – ритуал, що полягає в єднанні з природою та вудилищем, у відчутті кожного сантиметра натягнутої волосіні та миттєвій реакції на будь який рух поплавця. Окремого шарму цьому виду дозвілля надає улов – чим більша та різноманітніша виловлена риба, тим більш професійним вважається вудкар. Кожен чоловік мріє поповнити свою колекцію фореллю – справжнім делікатесом, що високо цінується на кухнях всіх країн світу! В Україні ця прудка родичка лососевих мешкає виключно в гірських водоймах, тому звернімо Вашу увагу на місця, де в Карпатах можна ловити форель:

 • Теребля;
 • Прут;
 • Черемош;
 • Тиса;
 • Дністер;
 • Тересва тощо.

Особливості дозвілля:

Іхтіологи радять полювати на форель восени - вона полюбляє прохолодну воду, а зловити її можна виключно у кришталево прозорій воді. Також вчені виокремлюють три основні види: озерна, струмкова та райдужна форель - є змога порибалити у будь якій водоймі! Зазначимо, що рибалка в Карпатах доступна абсолютно всім - як новачкам, так і досвідченим вудкарям. Про знаряддя також не потрібно хвилюватись: орендувати вудилища можна прямо на березі карпатських річок та озер – все для Вашого комфорту під час відпочинку та розваг!

Як вдало порибалити на форель в Карпатах?

Зважаючи на те, що форель - доволі вишуканий сорт риби, зловити її треба вміти. Серед основних тонкощів:

 • ловити краще у вечірню пору - тоді форель випливає на полювання і її легше спіймати;
 • форель полюбляє низьку температуру води: від 7 до 10 градусів за Цельсієм - цей фактор додає шансів на вдале рибальство;
 • не можна тримати форель голіруч - лише у спеціальних перчатках; ця риба вразлива до високих температур, тож тепло від людських рук залишає їй опіки.

Дотримуючись цих простих порад, будьте впевнені - рибалка на форель в Карпатах буде вдалою і Ви поповните свою скарбничку унікального улову новим представником!

Якщо Ви вирішите зупинитися в Івано-Франківській області, то наша команда чекатиме на Вас у селі Поляниця. В екоготелі “Красна Поляна” до Ваших послуг - комфортабельні апартаменти, басейни, СПА, карпатські чани, триразове харчування і дитячі аніматори в супроводі з чистим гірським повітрям та живописними пейзажами, що захоплюють подих. І ми переконані: риболовля Буковель принесе Вам купу емоцій та позитивних вражень, які Ви згадуватимете з усмішкою на обличчі.

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Ірина

 

+38 097 551 55 15 — Наталія

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами