СПА в Буковелі

SPA в Буковелі – це повноцінний комплекс процедур, спрямований на оздоровлення всього організму для сім'ї. Спеціально для цього використовуюємо попередньо очищену воду з гірської річки, лікувальні рослини та цілющі натуральні арома-олії. Основна мета таких процедур полягає у гармонії душі та тіла. СПА зона в екоготелі «Красна Поляна» включає карпатську лазню і гарячі чани, холодні купелі, 4 джакузі просто неба з видом на гірські види.

спа в буковеліспа-відпочинок в карпатах

інфраструктура спа-комплексаспа-зона Красна Поляна з видом на Карпати

СПА в Карпатах є ідеальним доповненням до повноцінного відпочинку в горах. В результаті можна насолоджуватися неймовірними видами, провести активний відпочинок, який чудово доповнюють розслаблюючі та оздоровчі процедури, запропоновані екоготелем. «Красна Поляна» запрошує всіх бажаючих відпочити у Буковелі за програмою «Все включено».

Популярні СПА процедури в спа-готелі «Красна Поляна» в Карпатах

СПА готель в Карпатах пропонує всім гостям актуальні та затребувані процедури для повноцінного релаксу в умовах чистого гірського повітря та привабливих видів. Замовляючи тури на свята, на літній сезон, туристи зможуть не лише відвідати біосферний заповідник «Долина нарцисів», Галицький замок, водоспади та Національний парк на місці одного з найбільших гірських озер в Україні – Синевір, а також розслабитись у нашому готелі.

Для цього до уваги гостей запропоновано одразу кілька популярних процедур:

 1. Лазня – під час процедури відбувається посилена робота легень та всієї серцево-судинної системи, що є їх тренуванням. За рахунок посилення обсягу легеневої вентиляції відбувається покращення самопочуття.
 2. Ароматні гарячі чани – готель пропонує 2 чани, які спеціально створені для тих, хто любить красу природи, гірські масиви та ароматні цілющі трави. Такі чани знаходяться просто неба, а вода в них залишається гарячою, незалежно від пори року і температури повітря. Кожна бочка розрахована на 2-3 особи.
 3. Холодні купелі – на території готелю є 2 купелі, призначені для оздоровлення всього організму. В осінньо-зимовий період це чудовий спосіб зміцнити імунітет. Крім того, зазначають покращення обміну речовин.
 4. Джакузі – гостям запропоновано 3 джакузі, купання в яких має лікувальну та профілактичну дію, що особливо важливо при венозному розширенні вен, крихкості судин. М'які струмені води швидко знімають м'язову напругу. Джакузі розраховано на 3-4 особи.
 5. Басейн – після всіх процедур гості зможуть поплавати у басейні, тим самим підвищуючи витривалість свого організму. Водні вправи позитивно впливають на процес кровообігу, приводять до норми артеріальний тиск.

спа-готель в Карпатахспа в Карпатах

відпочинок в спаспа-відпочинок в гарячому чанікоктейлі в спа-зоні комплексу з видом на гори

В результаті СПА в Карпатах є повноцінним відпочинком, в якому ідеально поєднуються неймовірні види з комплексом лікувальних та профілактичних послуг для дорослих та дітей.

Вартість послуг та графік роботи СПА в Карпатах

СПА відпочинок у Карпатах стає дедалі популярнішим, як серед українських, так і серед іноземних туристів. Це пов'язано насамперед із вигідними умовами від екоготелю. Для всіх категорій номерів у вартість проживання включено відвідування:

 • лазні;
 • басейну;
 • ароматних гарячих чанів;
 • джакузі;
 • холодних купіль.

СПА зона готелю розрахована на 22 особи (при одночасному відвідуванні). Тут ви зможете скуштувати ароматний карпатський чай, пригоститися цілющим медом.
Для максимальної зручності гостей відвідування зони СПА готель у Карпатах пропонує за попередньою бронею записатися на рецепції у адміністратора. Загальний час перебування в зоні СПА 1 година на 1 номер/котедж щодня.
Також можна заздалегідь замовити додаткові послуги, які доступні кожному гостю під зворотний депозит:

 1. Банний зелений рушник для СПА – 700 грн.
 2. Червоний пляжний рушник для басейну – 700 грн.
 3. Махровий халат – 800 грн.

Гостям запропоновано «фірмове» Гуцульське СПА – це комплекс, який складається з: лазні + 4 джакузі, 2 купелі та 2 бочки офуро.
Час роботи: уточнюйте у відділі бронювання 
Записатися на процедури СПА в Карпатах можна на рецепції готелю адміністратора. Усі процедури включені у вартість відпочинку.

Користь СПА-відпочинку в Карпатах

СПА центр у Буковелі запрошує всіх бажаючих відчути неймовірну, цілющу силу природи у комплексі із сучасним сервісом. Саме SPA-курорт дозволяє швидко та ефективно відновити тонус, покращити здоров'я, самопочуття, зарядитися енергією та гарним настроєм на весь рік.

Важко переоцінити користь СПА відпочинку в Карпатах:

 • омолоджуючий ефект для шкіри;
 • покращений обмін речовин;
 • зміцнення імунітету;
 • звільнення від хронічної втоми;
 • поліпшення душевного та емоційного стану людини.

Це чудова можливість розслабитися, відпочити від щоденного клопоту, стресових ситуацій. Наш готель допоможе все це здійснити, завдяки спеціально організованій та продуманій програмі. Адже саме СПА процедури вигідно поєднують і красу, і здоров'я, а Карпати подарують незабутні враження від неймовірних видів.

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Ірина

 

+38 097 551 55 15 — Наталія

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами