Озера Карпат: найкращі місця для відпочинку та водних видів спорту

Погодьмося: відпочинок на морі є цікавим варіантом для проведення вихідних, відпустки або канікул, але сезональним - взимку на узбережжі панує суворий клімат із сильними вітрами. Та на території України є набагато унікальніша пропозиція: неперевершені карпатські озера. Такий тип відпочинку в Карпатах прийдеться по душі рибалкам, екстремалам та звичайним мандрівникам, що цікавляться історією українських Карпат!

Бребенескул - найбільше озеро Карпат

Найвідомішим і найбільш високогірним озером Карпат є Бребенескул. Знайти його можна в Рахівському районі Закарпаття на висоті 1801 метрів над рівнем моря. Площа водойми складає фантастичні 6100 кв. метри! Першого погляду на “Синє око Карпат” достатньо, щоб воно запало прямісінько в серце - зелені полонини, оточені білосніжними хмарами, могутні гори та неймовірний краєвид, від якого перехоплює подих! В теплу пору року туристи можуть скупатися в озері або розбити поруч з ним намет, а в інші періоди - замовити маршрут через декілька пам’яток, щоб дізнатися про гірські озера в Карпатах якомога більше! Одним з найпопулярніших є шлях Чорногірським хребтом - найвищим масивом Західної України. Ці маршрути різняться відстанню (найкоротші - 4-5 км, найдовші - до 50 км та навіть більше!), часом, необхідним для походу, а також складністю і необхідністю достатнього рівня фізичної підготовки.

Карпатське озеро Бребенескул

Теплі озера в Карпатах

Список “теплі озера в Карпатах” очолює озеро Молодості в Буковелі! Цю водойму було створено для бажаючих поплавати, отримати сонячні ванни або здобути порцію екстриму з видом на красу карпатської природи. Не варто забувати і про свіже гірське повітря, яке позитивно впливає на організм людини та зміцнює імунітет. Це озеро має глибину до 9 метрів, а його ширина і довжина - 140 і 750 метрів відповідно. Протяжність пляжу складає більше 2 км, тож місця вистачить усім! Серед розваг треба відзначити оренду катамаранів, гідроциклів, водних лиж, а також вейкбордінг і дайвінг. Зазначимо, що відстань від села Поляниця до озера Молодості невелика - всього 4 км, тож гості нашого готелю можуть дістатися пляжу за лічені хвилини).

Теплі озера в Карпатах, озеро Молодості

Містичне гірське озеро в Карпатах - Синевир

Кожен турист, який роздивляється озера Карпат, повинен побачити містичне озеро Синевир! За легендою, колись давно жила в Карпатах дівчина Синь, яка була дочкою владного князя, та молодий вівчар Вир, який випасав худобу на місці сучасного озера. Зустрівшись вперше, молодята одразу закохалися одне в одного, але батькові Синь не сподобався її обранець, тож князь віддав наказ вбити хлопця. Від важкого каменя, скинутого прямо на голову, Вир одразу помер, а дівчина безупинно плакала біля тіла свого коханого. Настільки довго, що з’явилось на тому місці ціле озеро, назване в честь закоханих - Синевир. Мандрівники діляться враженнями, наче біля озера навіть в повітрі відчувається якась напруга, а тутешні мешканці переказують історії прадідів, які чули незрозумілий крик з глибин водоймища. Окрім містичних легенд, Синевир славиться своєю величчю: озеро є настільки глибоким, що через прозору воду не видно його дна. Серед туристичних маршрутів можемо відзначити шлях “через озеро Синевир та водоспад Шипіт”, який за 1 добу ознайомить Вас з пам’ятками карпатської природи. 

Гірське озеро Синевир

Для мандрівників - карпатське озеро Несамовите

Для “спортиків”, які обожнюють насолоджуватись красою української флори, радимо дістатися озера Несамовите! Воно розташовується на висоті 1750 метрів над рівнем моря, але шлях до нього - не з простих. Єдиним способом дійти до Несамовитого залишається пішохідна тропа: багато туристів піднімаються на Чорногірський хребет, переходять на гору Піп Іван, а звідти спускаються до озера. Спеціально для мандрівників протягом всього шляху встановлені спеціальні вказівні знаки!

Карпатське озеро Несамовите

Озера Карпат біля еко-готелю “Красна Поляна”

Еко-готель “Красна Поляна” залюбки стане Вашим домом на період знайомства з карпатськими озерами. Розпочати радимо саме з озера Молодості: знаходиться поруч з апартаментами і задовольнить потреби різнобічних мандрівників - від екстремалів до поціновувачів фантастичних краєвидів!

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Ірина

 

+38 097 551 55 15 — Наталія

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами