Яблуницький перевал

Яблуницький перевал - одна з найбільш ключових доріг Карпат, яка сполучає Івано-Франківську та Закарпатську області. Окрім транспортної функції, мандрівники можуть скористатися сувенірним ринком та оглядовим майданчиком з мальовничими краєвидами. Познайомимось з закарпатським красенем ближче!

Яблуницький перевал

Яблуницький перевал розташовується на висоті понад 930 метрів над рівнем моря, що піднімає його на першу сходинку у рейтингу найвисокогірніших доріг України! Це місце, де мандрівники можуть злитися воєдино з природою: відчути ніжний карпатський вітерець, дослухатися до щебетання пташок та плескоту гірських джерел, насолодитися чистим повітрям, обмеженим від промислових підприємств та неповторним кліматом, а також отримати естетичну насолоду від безкраїх листяних та хвойних лісів. Ще у XIII столітті цим маршрутом користувалися тюрки, а у XX - західноукраїнські партизани, тож перевал споконвіків відігравав важливу історичну роль!

Відпочинок на Яблуницькому перевалі

Мандруючи Яблуницьким шляхом, можна наштовхнутися на сувенірний ринок. Радимо відвідати його, адже увесь фольклор Карпат зосереджується саме на ярмарках та базарах. Відпочивши, перекусивши та придбавши лікувальних чаїв на подарунок, можна вирушати далі - найцікавіше попереду! Протягом усієї прогулянки в парі з Вами будуть мандрувати закарпатські гори-велетні, широченні ліси, яким, здається, немає кінця, та блакитні хмарки - саме тому відпочинок на Яблуницькому перевалі вважається ідеальним варіантом для умиротворення та усамітнення! Наступну зупинку радимо зробити на оглядовому майданчику: гори-сестрички Близниці, які височіють на Свидовецькому хребті аж на 1883 метри, а також гора Драгобрат чекатимуть на Вас. Зелені полонини, що повільно трансформуються у височенні бескиди і тягнуться верхівками до небес, можна зустріти лише в Карпатах - переконайтесь в цьому!

відпочинок на Яблуницькому перевалі

Яблуницький перевал знаходиться на відстані 2 кілометрів від центра села Поляниця, а від Буковеля - на відстані 8 кілометрів. Якщо бажаєте ефективно провести відпустку у Карпатах, швидко переміщуючись між локаціями, то радимо зупинитись у готелі “Красна Поляна”, який розташовано у вказаному селищі! Окрім Яблуницького перевалу, Ви зможете ознайомитися з водоспадами Богдан і Пробій, Перевернутим будинком, горами Хом’як, Говерла, Камінь, а також Великими карпатськими гойдалками. До зустрічі у Поляниці!)

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Катерина

 

+38 067 240 36 64 — Ірина

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами