Поляниця чи Славське: який курорт обрати для гірськолижного відпочинку?

Оглядаючи місця для гірського курорту в Карпатах, мандрівники можуть зіткнутися з проблемою вибору де відпочити в Карпатах: як одноголосно прийняти рішення, зважаючи на різне розташування, можливості, ціни курортів, а також складності та розмаїття трас для гірського відпочинку? Пропонуємо Вам порівняти два карпатських фаворити та визначитись - Поляниця чи Славське де краще?

Історичні цікавинки селищ Поляниця та Славське

Село Поляниця, що знаходиться в Івано-Франківській, вперше було згадано в літописах у 1820 році. В той період заможний князь Ліхтенштейн придбав територію, на якій отримав право полювати на дичину, але вирішив побудувати маєтки і звести церкву, яка згоріла в 1946 році і яку було відновлено пізніше. Так зародилося село Поляниця, що означає “випалене місце”. Сьогодні воно межує з відомим на весь світ гірським курортом Буковель, до якого можна дістатися за 12-15 хвилин автомобілем чи автобусом - приблизно 8 кілометрів.

Село Поляниця в Івано-Франківській області

Село Славське було започатковано набагато раніше - в 1014 році, але курортом воно стало аж у 19 столітті! В цей час заможні австрійці Гредлі і Шмід збудували перші готелі, терапевтичну станцію, а також трампліни та витяги для гірськолижного відпочинку. Цей населений пункт розташовано у Львівській області, а поряд з ним знаходяться гори Тростян (1235 м) та Погар (857 м).

Село Славське у Львівській області

Гірськолижний відпочинок у Поляниці чи Славському

Обов’язково варто розглянути інфраструктуру. Поляниця є гірським курортом, що стрімко розвивається, тому новітні готелі, ресторани, кафе та магазини слугують для максимального комфорту під час відпочинку. Натомість інфраструктура Славського дещо відстає: не всі готелі та ресторани можуть мати сучасні умови і сервіс. 

Різноманіття гірських трас також грає важливу роль! Обидва курорти пропонують прокат лижного спорядження, а за потреби - навіть спеціальні школи або приватні уроки. Славське відоме своєю чудово розвиненою лижною інфраструктурою, яка дає змогу насолодитися їздою як досвідченим спортсменам, так і початківцям. Проте Поляниця не пасе задніх - якщо Ви прагнете кататися з шумною компанією друзів або хочете відпочити наодинці і там, де менше людей - лижні траси Буковеля радо допоможуть Вам в цьому! Головне у цій справі: зручне спорядження, сучасні підйомники та дивовижний краєвид з усіх боків.

Додаткові заняття

Обираючи курортне місце Поляниця або Славське, зверніть увагу й на інші розваги, окрім гірськолижного спорту. У Славському можна відвідати виставку бойківських вишиванок та предметів побуту, випробувати свої сили у мотузковому парку “Ведмежа Лазанка”, зазирнути до Церкви Зіслання Святого Духа (історична будівля, про яку згадувалося раніше) або познайомитися з українським гончарством у Майстерні.

Мотузковий парк “Ведмежа Лазанка” с. Славське

Чим відома Поляниця на курорті Буковель?

Поляниця відома на всю Україну Перевернутою хатою та етно-парком “Гуцул Ленд” в гірському курорті Буковель. Ми наполегливо рекомендуємо Вам відпочити тут, адже територія парку розділена на: 

  • етнографічний комплекс просто неба;
  • контактний зоопарк, який принесе безліч позитивних емоцій, особливо молодшим відвідувачам;
  • творчі зони, де на Вас чекають майстерні народного ремесла з професійними вчителями;
  • фотозону.

Головною метою “Гуцул Ленда” є збереження традицій народу Українських Карпат, тому цей візит занурить Вас в атмосферу минулих століть!

Етно-парк “Гуцул Ленд” в гірському курорті Буковель, с. Поляниця

Ідеальним рішенням для проведення відпустки у Поляниці навесні чи восени може стати збір грибів і ягід або міні-екскурс природними пам’ятками, наприклад:

  • водоспад Богдан (900 метрів від готелю “Красна Поляна”);
  • гора Хом’як (6100 метрів);
  • Наринецький водоспад (16.4 кілометри);
  • Женецький водоспад (18 кілометрів).

Пропозиції гірськолижного відпочинку від еко-готелю "Красна Поляна"

Для мандрівників, які у питанні “курорт Поляниця або Славське”    зупинилися на першому варіанті, наш еко-готель пропонує свої послуги. На території знаходиться 16 дерев’яних котеджів загальної місткістю 134 основних та 26 додаткових місць, а спеціально для поціновувачів гірськолижного спорту працює лижна школа з професійними інструкторами та орендою обладнання!

Готель в Карпатах, еко-готель Красна Поляна

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Ірина

 

+38 097 551 55 15 — Наталія

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами