Поляниця чи Трускавець - як вибрати ідеальне місце для відпочинку

На етапі планування відпустки в Карпатах більшість туристів постає перед вибором курорту: обов’язково треба враховувати Ваші побажання для відпочинку. Адже різні курорти можуть ідеально пасувати для:

  • гірськолижного спорту;
  • піших прогулянок, зборів трав та ягід, екскурсій;
  • катання на конях;
  • фотосесій та возз’єднання з природою;
  • оздоровлення тощо.

Порівняємо два провідні гірські курорти українських Карпат для розуміння куди ж краще поїхати на відпочинок.

Поляниця чи Трускавець - де краще?

Цікаві відомості про курорт Поляниця

Поляниця знаходиться в Івано-Франківській області, обдарованій як розвиненою інфраструктурою, зокрема для гірськолижного відпочинку у Буковелі, так і природними пам’ятками. Ми маємо на увазі водоспади Богдан, Гук, Пробій і Наринецький, а також гори Хом’як, Камінь та Говерла. Високий рівень інфраструктури Поляниці є наслідком сусідства з найбільшим гірським курортом України - Буковелем, якого можна дістатися за лічені хвилини! Новітні готелі зі зручними апартаментами, модерні ресторани з сучасною кухнею і розваги на будь який смак - саме так можна описати чарівну Поляницю!

Гірський курорт  Поляниця

Біографія Трускавця як курорта розпочалася в 1827 році, а знаходиться він у Львівській області. Варто зазначити, що лікувальні властивості трускавецьких вод були відомі ще у XVI столітті, а сам курорт продовжує щороку приваблювати тисячі туристів, які прагнуть оздоровитися та омолодитися. Мандрівники зазначають, що Трускавець може порадувати як природними цікавинками, так і музеями, церквами, пам’ятками архітектури і навіть дельфінарієм!

Гірський курорт Трускавець

Поляниця чи Трускавець: порівняння місць відпочинку взимку

Для гірськолижних туристів, які прагнуть насолодитися їздою на лижах чи сноуборді, вибір курортного місця дещо спрощується. Від Поляниці до Буковеля - найбільшого курорту країни - 12-15 хвилин на автівці чи автобусі. Варто зазначити, що на Вас тут чекають 62 траси різної складності (з них - 12 для новачків і 8 для профі) загальною протяжністю 68 кілометрів! Цей гірський курорт може подарувати гостям і шумні спуски з великою компанією друзів, і тихенькі - наодинці з фантастичною природою Карпат. Для туристів, які завітали до Буковеля вперше, пропонуються лижні школи з професійними інструкторами, а для постійних відвідувачів - чорні траси для гірськолижного відпочинку з різкими спусками та різкими поворотами.

Біля Трускавця є чотири гірські курорти:

  • Плай (131 км)

Гірський курорт Плай, схема схилів

  • Славське (99 км)

Гірський курорт Славське, схема схилів

  • Буковель (235 км)

Схема схилів гірськолижного відпочинку Буковель

  • Буковиця (10 км) - є невеликим, має декілька підйомників та широкі, розлогі траси різної складності.

Схема схилів гірськолижного відпочинку Буковиця

Додаткові переваги гірських курортів Поляниця та Трускавець

Трускавець - найкращий курорт для оздоровлення, адже його води мають цілющий ефект! На території Трускавця знаходиться 25 мінеральних джерел, які відкриті для туристів протягом усього року. Оздоровлення можна продовжити у дельфінарії: плавання з дельфінами та дельфінотерапія подарують безліч позитивних емоцій і покращать Ваше самопочуття. Також можна приділити увагу тераріуму, ознайомитися в музеях Трускавця з його культурою та традиціями, а ввечері - відвідати сучасні кінотеатри або нічні клуби.

Поляниця радо вітатиме Вас у сучасних готелях зі смачними стравами та професійними гідами, які допоможуть ознайомитися з історією, відвідати найцікавіші і наймістичніші місця Закарпаття, а також насититися гірським свіжим повітрям! Радимо завітати до етнопарку “Гуцул Ленд”, який занурює відвідувачів у атмосферу минулих віків: Ви зможете послухати гуцульські легенди, спробувати свої сили у давніх ремеслах та насолодитися запальними танцями біля костра просто неба.

Пропозиції гірськолижного відпочинку від еко-готелю "Красна Поляна"

Якщо у питанні “Поляниця чи Трускавець що вибрати?” Вас зацікавив курорт Поляниця, то наш еко-готель “Красна Поляна” пропонує свої послуги. Зручні апартаменти, смачна їжа та цікаві розваги чекають саме на Вас!

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Ірина

 

+38 097 551 55 15 — Наталія

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами