Річки Карпат

Є три речі, на які можна дивитися безмежно довго: як горить вогонь, як працюють інші люди та як тече вода в українських горах. Західна частина України славиться не лише своїми горами – велетнями, а й водоймищами.

Які річки течуть в Карпатах?

Швидкі, могутні, повноводні, всеосяжні та волелюбні. Найбільші з них– Дністер і Тиса; їх довжини складають 1362 км та 966 км відповідно. Усього на території українських Карпат нараховують аж 28 000 річок, і кожна з них з чистою та прозорою, як кришталь, водою. Виокремлю й те, що гірські річки України принесуть насолоду як любителям спокійного відпочинку в Буковелі, так і шанувальникам активного, екстремального проводження часу – швидкі та бадьорі, вони є справжнім раєм для рафтингу! 

гірські річки Українирічки Карпат

Найбільша річка України - Дністер 

Дністер – найбільша в Західній Україні, друга за довжиною по всій Україні та дев’ята по всій Європі річка! Свій шлях Дністер прокладає, уявіть собі, через всю Україну: території Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької та Одеської областей. Ця річка має середню глибину в 21 метр, а рекордом вважається глибина аж в 55 метрів! Звичайно ж, це є центром туристичних розваг: цікавих екскурсій, спокійних прогулянок та подорожей.

Тиса наймасштабніша річка в Карпатах

Тиса, одна з наймасштабніших річок в Карпатах, протікає через сучасні Угорщину, Сербію, Словаччину, Румунію та Закарпатську область України. Це водоймище вміщує безмежну кількість різноманітної риби, отже є магнітом для рибалок та мисливців, а також Тиса славетна своїми курортами: санаторіями та профілакторіями. Бажаєте відпочити від своїх проблем та вдихнути повітря цілковитої свободи та релаксу? Чекаємо на вас на екскурсіях по Тисі!

які річки течуть в Карпатахготелі біля річки Карпати

Гірська річка України - Білий Черемош

Білий Черемош є блаженством для екстремальних відвідувачів серед гірських річок України, адже це водоймище – найризикованіший водний шлях на заході України. Незважаючи на відносно невелику довжину (51 км), рафтинг по цій різкій та швидкій річці є справжнім випробуванням для спортсменів. Проходження цього шляху вдихає дух Геракла в кожного відвідувача – відчуття справжнього героїзму, величі та могутності.

Лімниця - ще одна гірська річка в Українських Карпатах

Чистота та прозорість Лімниці впадає у душу усім мандрівникам по українським Карпатам. Ця красуня є найчистішою річкою по всій Європі! Це приманює не тільки відвідувачів, а й величезну кількість різноманітної риби – у цьому водоймищі мешкають форель, окунь, рибець, марена, головень, підуст та багато-багато інших водних жителів. Рибалити тут – одне задоволення!

гірська річка в українських Карпатахрічка в Карпатах

Українська річка на Закарпатті - Латориця

Аналогічною є українська річка Латориця, що протікає через територію Закарпатської області  – завдяки чистій і прозорій воді, це водоймище кишить незліченною кількістю водних мешканців. Простягається ця річка в Карпатах аж на 188 км і має загальну площу басейну 7860 км². Збираєтесь зупинитись на Закарпатті? Ні в якому разі не забудьте прихопити вудилища та снасті!

Гірська річка Прут 

Швидка та невловима річка Прут бере свій початок на схилі славнозвісної Говерли та простягається у довжину аж на 967 км. Зважаючи на висоту зародження цього водоймища, швидкість цієї спритної красуні сягає аж 1.5 м/с! Важливе уточнення: річка має безліч поворотів та схилів, дуже розгалужена та звивиста, тож поціновувачі рафтингу отримають величезне задоволення від візиту.

українська річка Карпат - Латорицягірська річка Путила

Путила (Путилка) річка в Українських Карпатах

Путила – неширока, мінлива річка. Вона розпочинає свій шлях на різких схилах карпатського хребта Максимець, тож поводиться різко, швидко, ризиковано. А потім ця гірська річка в українських Карпатах повільно перетікає у спокійну, тихеньку річку. Саме ця різнобічність робить Путилу унікальною – свій релакс тут отримають як екстремали, так і любителі спокійного відпочинку.

Остання в списку гірських річок України - Прутець Яблуницьким

Фінішуватимемо наш сьогоднішній список під назвою «Річки Карпат» ми знайомством з Прутець Яблуницьким. Це водоймище, розташоване на території Івано-Франківської області, є притокою Пруту, якого ми вже розглядали раніше. Прутець Яблуницький має довжину всього 16 км, через що місцеві називають його лагідно – Прутчик. Свіже гірське повітря, дзюрчання струмочків, мелодійні співи пташок – що ще треба для повного щастя?

Шукаєте готелі біля річки в Карпатах?

Готель «Красна Поляна» знаходиться біля річки в Карпатах у живописному селі Поляниця Івано-Франківської області. Поруч з цією місцевістю протікає повноводна річка Прутець Яблуницький. В котеджі у Карпатах окрім першокласних апартаментів та триразового харчування, наші відвідувачі мають можливість замовити інформативну екскурсію у будь яку точку Буковеля. Наша компанія обов’язково допоможе вам познайомитися з природою Карпат особисто, і ми обіцяємо, що це знайомство ви будете згадувати з посмішкою на обличчі. Деталі доступних турів та розцінки дізнавайтеся на рецепції готелю!

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Ірина

 

+38 097 551 55 15 — Наталія

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами