Зелений туризм в Карпатах

Зелений туризм - мейнстрім сучасних мандрівників. Втомлені від численних підприємств, димлячих заводів та сірих багатоповерхівок, які тягнуться аж до небес, українці прагнуть злитися воєдино з природою: прислухатися до дзюркотіння чистих джерел, розмовляти з золотоголосими пташками, насолоджуватися унікальними рослинами та вдихати повними грудьми свіже повітря.

Звання найкращого регіону для зеленого туризму (екотуризму), безсумнівно, належить Карпатам. Просторі ліси, гірське повітря, нескорені річки та маленькі хатинки з натуральних матеріалів - складові вдалого відпочинку в Буковелі наодинці з природою. Регіон українських Карпат - неначе інший Всесвіт, куди не дістала нищівна людська рука: Буковина є охороняємим об’єктом, тож вона оминає впливу шкідливої архітектури та добувної промисловості.

Гора Говерла

Важливість екотуризму в Карпатах

Кожній людині потрібен відпочинок: від стресу, роботи, великого обсягу інформації, міського шуму та метушні. Сільський туризм в Карпатах може стати справжньою подорожжю в дитинство! Лише згадайте: літні канікули, батьки привезли Вас у селище до бабусі чи дідуся і одразу, з перших хвилин, відчувається інша атмосфера - дихати стало набагато легше, сонце гріє лагідніше, а приємний вітерець охолоджує краще за будь який кондиціонер.

Продукти харчування - виключно з власного города: печена картопля з домашнім м’ясом, свіже молоко від корови, що випасається навпроти хатини, салат з власноруч вирощених помідорів та огірків. Пообіді - прогулянка палючим сонцем до озерця чи ставка, щоб, розбігшись, зануритись у прохолодну воду, забувши про всі негаразди…

Зелений туризм - неначе машина часу, яка переносить туристів у часи, коли гаджети не відігравали важливої ролі у житті людей, а промисловість була представлена меншими обсягами і не впливала на оточуюче середовище!

Як допомогти природі? Вибирайте зелений туризм у Карпатах!

У зв’язку зі стрімким розвитком усіх сфер життя, більша частина жителів України емігрувала до великих міст. Це призводить до низки негараздів:

 • зменшення сільського населення впливає на скорочення робочої сили, а це, в свою чергу, негативно відображається на обсягах вирощування агрокультур;
 • збільшення населення у містах прямо пропорційно розвитку міських підприємств, які забруднюють навколишнє середовище;
 • роль села, а з ним і природа, тьмяніють на фоні мегаполісів.

Окрім фізичного і емоційного відпочинку, еко туризм Карпати надає мандрівникам можливість зробити внесок у збереження села, яке відіграє важливе значення як у економічному, так і в природному стані держави. Розповсюдження цього виду відпочинку привертає увагу людства до питання забруднення оточуючого середовища та екологічної проблеми, що постали у сучасному світі.

Кращі місця для зеленого туризму у Карпатах на літо 2024

Мандрівники, які знаються на питанні екотуризму в Україні, одностайно рекомендують Карпати:

 • унікальна флора та фауна гірської місцевості - справжнє відкриття для жителів мегаполісів;
 • свіже повітря, що не страждає від токсичних відходів великих підприємств;
 • кришталево чиста вода, а отже велике різноманіття риби;
 • будівлі - переважно з природних матеріалів: деревина, натуральне каміння, бамбук тощо.

Під час планування свого відпочинку, обов'язково внесіть до списку “зелений туризм Карпати” наступні місця:

 • озеро Бребенескул: найвисокогірніше озеро, яке називають “синім оком Карпат”;
 • гору Говерла: справжній велетень нашої держави; сходження на її верхівку може стати визначним досягненням, яким Ви пишатиметесь протягом усього життя;
 • долину нарцисів: безкрає поле, всіяне квітучими рослинами - улюблене місце туристів для фотосесій;
 • водоспад Шипіт: цей об’єкт карпатської природи Ви неодноразово бачили на шпалерах гаджетів або обкладинках зошитів, адже його красою захоплюються далеко за межами України;
 • термальні басейни: гідність Буковини, а також ідеальний варіант оздоровлення та омолодження!

Коли приїдете до Буковеля, обов’язково завітайте до села Поляниця Івано-Франківської області. Взимку ця місцевість вкривається суцільним білим полотном, неначе в казках: будинки, дерева, дороги… А влітку - це зеленіюче селище з видом на безкраї ліси, що простягаються аж до горизонту, та гігантські гори, які, здається, тримають небо своїми верхівками. 

Запрошуємо Вас до екоготелю “Красна Поляна”, який радо вітає туристів з усіх куточків планети. Комфортабельні апартаменти, професійне обслуговування та широкий спектр послуг, серед яких: лижна школа, басейни, карпатські чани, аніматори для дітей - це все доступно нашим гостям! Бажаєте приїхати у Карпати зелений туризм? Тоді узгоджуйте дати та тривалість візиту за номером телефону з нашим менеджером, і пам’ятайте: ми - усім раді!

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Ірина

 

+38 097 551 55 15 — Наталія

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами