Гірськолижний курорт Буковель в Карпатах

Гірськолижний курорт Буковель є унікальним за своїми природно - кліматичних умов. Карпатські гори закривають його від холодних зимових вітрів, що створює комфортні умови для відпочинку взимку і восени. Гірськолижний курорт Буковель - один з найбільш популярних в Україні. Він єдиний з небагатьох, який унікально поєднує в собі тишу і спокій з прекрасними умовами для спорту і відпочинку в Буковелі.

Лижні траси в Буковелі, Карпати

Лижні траси в Буковелі, Карпати прокладені на спеціально підготовлених схилах з трав'яною основою і обладнані сніговими гарматами, захищені від прямих сонячних променів, завдяки чому сніг тримається значно довше, ніж в інших місцях. Траси готують для катання спеціальною снігонапилюючою і сніготрамбувальною технікою, а штучне освітлення схилів дозволяє кататися і в вечірній період. На гірськолижному курорті Буковель на даний момент працює 16 підйомників загальною протяжністю майже 15 км, безліч гірськолижних трас різної складності загальною протяжністю більше 50 км. Можна придбати спи - пас на один день або багатоденний, залежно від часу вашого знаходження.

Прокат спорядження

Буковель Карпати - це те місце, де ви можете орендувати все, що душі завгодно: сноумобілі, скіборди, сноутюби, наприклад прокат сноуборда на день обійдеться від 10 доларів. Для початківців лижників, які приїхали на відпочинок 2021 працює лижна та сноуборд школа з можливістю як групових, так і індивідуальних занять. Крім того, школа дає уроки підвищення майстерності для досвідчених лижників. Буковель Карпати - це не тільки гірськолижні траси і колиби : тут є лікувальний і бальнеологічний центр, дискотека, каток і дитячий майданчик, спа - центр і фітнес- центр, російська та фінська сауна. Крім усього, на свята організовуються вечері, заїзди, гуцульські забави, екскурсії, походи, запрошуються музиканти.

Екскурсії

Що стосується екскурсій, то можна поїхати в місто Делятин - подивитися там костел, до Пнівського замку, до Шешорського Гуку - одному з найкрасивіших водоспадів. Також можна пройти по стежці Довбуша - галицького визволителя, протяжністю 15 км, відвідати Манявський скит - древній і досі діючий чоловічий монастир, а недалеко від нього, в гірській ущелині - Манявський водоспад.

Свята

Різдво у Буковелі запам'ятатися вам надовго, адже тут влаштовують святкові вечері у супроводі місцевих музикантів. Також тут організовуються святкові заїзди на інші свята, такі як Великдень, Івана - Купала, Спас та травневі свята. Гуцульські забави, автобусні екскурсії, шашлик на полонині, походи за грибами та ягодами і до мінеральних джерел - курорт Буковель в Карпатах радує туриста круглий рік.

І наш комплекс Красна Поляна радий вітати всіх гостей! Ми пропонуємо виключно якісний сервіс та послуги для вашого комфортного відпочинку. Раді відповісти на ваші запитання за телефоном +38 067 321 65 01 !