Гірськолижний курорт Буковель в Карпатах

Гірськолижний курорт Буковель є унікальним за своїми природно - кліматичних умов. Карпатські гори закривають його від холодних зимових вітрів, що створює комфортні умови для відпочинку взимку і восени. Гірськолижний курорт Буковель - один з найбільш популярних в Україні. Він єдиний з небагатьох, який унікально поєднує в собі тишу і спокій з прекрасними умовами для спорту і відпочинку в Буковелі.

 

Гірськолижний комплекс Буковель знаходиться біля однойменної гори біля села Паляниця. Він є унікальним туристичним курортом, оскільки знаходиться у природно-кліматичній зоні. Буковель є одним з найпопулярніших місць відпочинку, що поєднують у собі тишу, спокій та можливість активно займатися спортом. Казкові гірські вершини Карпат підкорюють своєю красою з першого погляду. Чудотворна природа подарувала цій місцевості зелені ліси та стародавні ялинки, кришталево чисті річки та озера, вируючі водоспади. Тут поєднуються багаті природні та лікувальні ресурси.

 

Відпочинок у Буковелі можливий цілий рік і, в основному, активний:

  • гірські лижі,
  • сноуборд,
  • сноубайк взимку,
  • гірський велосипед,
  • прогулянки влітку.

Тут можна відпочити не лише душею, а й тілом. Душу тішить прекрасний вигляд та красиві ландшафти, тіло – фізичні навантаження. І навіть якщо у вас фізична підготовка залишає бажати кращого, все одно тут можна поступово звикнути до неспішних підйомів в гору чи катання на лижах чи сноуборді. Але крім цього Буковель може похвалитися і оздоровчою стороною відпочинку. Адже курорт визнаний лікувальним та бальнеологічним центром завдяки наявності цілющих мінеральних вод. Тому крім активного відпочинку ви зможете відвідати:

  • оздоровчі салони,
  • центри масажу,
  • спа-салони,
  • сауни та лазні.

Лижні траси в Буковелі, Карпати

Лижні траси в Буковелі, Карпати прокладені на спеціально підготовлених схилах з трав'яною основою і обладнані сніговими гарматами, захищені від прямих сонячних променів, завдяки чому сніг тримається значно довше, ніж в інших місцях. Траси готують для катання спеціальною снігонапилюючою і сніготрамбувальною технікою, а штучне освітлення схилів дозволяє кататися і в вечірній період. На гірськолижному курорті Буковель на даний момент працює 16 підйомників загальною протяжністю майже 15 км, безліч гірськолижних трас різної складності загальною протяжністю більше 50 км. Можна придбати спи - пас на один день або багатоденний, залежно від часу вашого знаходження.

Прокат спорядження

Буковель Карпати - це те місце, де ви можете орендувати все, що душі завгодно: сноумобілі, скіборди, сноутюби, наприклад прокат сноуборда на день обійдеться від 10 доларів. Для початківців лижників, які приїхали на відпочинок 2021 працює лижна та сноуборд школа з можливістю як групових, так і індивідуальних занять. Крім того, школа дає уроки підвищення майстерності для досвідчених лижників. Буковель Карпати - це не тільки гірськолижні траси і колиби : тут є лікувальний і бальнеологічний центр, дискотека, каток і дитячий майданчик, спа - центр і фітнес- центр, російська та фінська сауна. Крім усього, на свята організовуються вечері, заїзди, гуцульські забави, екскурсії, походи, запрошуються музиканти.

Екскурсії

Що стосується екскурсій, то можна поїхати в місто Делятин - подивитися там костел, до Пнівського замку, до Шешорського Гуку - одному з найкрасивіших водоспадів. Також можна пройти по стежці Довбуша - галицького визволителя, протяжністю 15 км, відвідати Манявський скит - древній і досі діючий чоловічий монастир, а недалеко від нього, в гірській ущелині - Манявський водоспад.

Свята

Різдво у Буковелі запам'ятатися вам надовго, адже тут влаштовують святкові вечері у супроводі місцевих музикантів. Також тут організовуються святкові заїзди на інші свята, такі як Великдень, Івана - Купала, Спас та травневі свята. Гуцульські забави, автобусні екскурсії, шашлик на полонині, походи за грибами та ягодами і до мінеральних джерел - курорт Буковель в Карпатах радує туриста круглий рік.

І наш комплекс Красна Поляна радий вітати всіх гостей! Ми пропонуємо виключно якісний сервіс та послуги для вашого комфортного відпочинку. Раді відповісти на ваші запитання за телефоном 

Щоб відвідати романтичну атмосферу Карпата, забронюйте номер:

Робочі телефони менеджерів відділу бронювання

 

+38 096 232 32 32 — Дарина

 

+38 050 504 08 88 — Ірина

 

+38 097 551 55 15 — Наталія

 

+38 066 266 18 40 — Дарія

 

+38 098 021 53 88 — Анна

 

Корпоративний / груповий відпочинок

 

+38 096 232 32 32

Дарина

 

 

Рецепція
+380 97 585 59 69

Юлія, Наталія

Відділ реклами

ел.пошта: 

booking@krasna.com.ua
Юлія

 

Ресторан

+380 68 314 95 08

Зв'язатися з нами