5 км від готелю до витягів
Куди поїхати навесні в Карпати ? Ну звісно ж найкраще провести відпочинок в Карпатах весною 2026 самому серці Буковелю.
А якщо це буде ще й all inclusive, то взагалі "улет"
Еко готель Красна’ Поляна Family Club Resorts гостинно Вас запрошує на відпочинок.
Для бронювання доступні пакети буднього та вихідного дня
3 ночі вихідного дня з чт-нд
4 ночі буднього дня з нд-чт
7 ночей з чт-чт або з нд-нд
також доступні 9 та 11 ночей
Вартість вказана за пакет 3 та 4 ночі. Відпочинок у форматі «All inclusive»
ДІЮТЬ ЗНИЖКИ РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ до -40%
Послуги all inclusive весна:
Додатково за оплату:

Відпочинок в Карпатах навесні
Бронюйте відпочинок за номером
+38 096 232 32 32 Дарина
+38 097 551 55 15 Наталія
+38 098 233 32 32 Анфіса
+38 063 707 00 08 Ірина
+38 098 021 53 88 Анна
Ви маєте не пропустити цю весняну красу !
Весна в Карпатах вступає в свої права стрімко. Ще не зійшов повністю сніг, а на проталинах з'явилися проліски, а тут вже і крокуси починають радувати своєю красою. А хочете наяву побачити ще одне диво природи - Долину нарцисів? Тоді ви повинні неодмінно провести свою відпустку в Карпатах навесні. В кінці квітня - на початку травня недалеко від міста Хуст, величезна долина площею 256га покривається природним квітковим золотисто-білим килимом. До речі, це єдине місце у всій Європі, де в такій кількості зберігся дикоростучий високогірний нарцис.
Але на цьому унікальність Карпат не закінчується. Справжніх романтиків і любителів природи чекають вулиці Ужгорода. В цю ж пору, в квітні-травні, в місті цвітуть сакура і магнолія. На травневі свята їх ніжно-рожевими і білими квітами вкрита вся стара частина Ужгорода. Сакуру садили ще в 30-і роки 20 століття. На думку вчених, такої кількості екзотичних дерев - понад три тисячі - немає більше ніде в Україні.
Багато хто вибирає відпочинок в Карпатах Буковель. І це не дивно. Але хтось скаже, що Буковель - це ж гірськолижний курорт. Все правильно! І сніг лежатиме тут довго, та й спеціальне обладнання підтримує стан схилів. Але весна прийде і сюди. І уявіть собі, як ви будете чудово зіграти на цьому курорті та ще й на лижах кататися. А готелі працюють цілий рік, тому всім любителям фестивалів і свят, які проводяться тут по весні, а також шанувальникам екологічного або зеленого туризму самий час саме навесні приїхати на відпочинок. Навесні стають повноводними карпатські річки, і цей час для кращого рафтингу. Вас чекають захоплюючі походи в гори. І відчуття зміни пір року протягом декількох годин приголомшливе. Внизу, в долинах уже щосили буяє весна, покриваються зеленню листяні ліси на схилах гір, а на вершинах ще лежить сніг і здається, зима не пішла.
Але Карпати - це ще і самий екологічно чистий регіон в Україні та перша природна здравниця. Тому сюди їдуть не тільки відпочивати, але й поправити своє здоров'я, набратися сил. Тому сприяє чисте гірське повітря, цілющі мінеральні джерела, яких тут достаток. Це вдвічі приємніше, коли можна, відпочиваючи серед величних гір, милуючись красою і насолоджуючись тишею, спостерігати за відродженням природи.
Ніщо не завадить вам знайомитися з багатою національною культурою та історією краю, його визначними пам'ятками. Вам відкриється краса озера Синевир, Мукачівського замку та інших середньовічних споруд. На початку березня тут проходить Свято весни «Мерцишор». В середині травня традиційний День проводів на полонину і Міжнародний фестиваль вина. Ви зможете продегустувати кращі вина і коньяки, а при бажанні і купити на пам'ять. Одним словом, відпустку в Карпатах навесні подарує вам незвичайні враження, нові емоції, наповнить енергією - все це так необхідно після довгої зими.
Робочі телефони менеджерів відділу бронювання
+38 096 232 32 32 — Дарина
+38 097 551 55 15 — Наталія
+38 098 233 32 32 — Анфіса
+38 063 707 00 08 — Ірина
+38 098 021 53 88 — Анна

Рецепція
+380 97 585 59 69
Юлія, Наталія
Відділ реклами
ел.пошта:
booking@krasna.com.ua
Юлія
Ресторан
+380 68 314 95 08
Зв'язатися з нами
© Всі права захищені