Заїзд Гостей здійснюється з 14:00 годин дня заїзду за місцевим часом.

Виїзд Гостей здійснюється до 11:00 години дня виїзду за місцевим часом.

ПОДИВИТИСЬ ДАТИ ЗАЇЗДІВ

24 000 грн. 19 200 грн. - апартмент (2+2) вартість за зміну 6 днів

36 000 грн. 28 800 грн. - котедж (2+2+2) вартість за зміну 6 днів

48 000 грн 31 200 грн. - лофт (2+2+2) вартість за зміну 6 днів

Шановні гості, раді Вам повідомити, що в нашому готелі діє знижка для постійних гостей -5%

Умови та ціни відпочинку у готелі "Красна Поляна"

Готельні послуги вважаються заброньованими при умові оплати Замовником не менше 100% загальної суми за договором в триденний строк з моменту бронювання.

У випадку відмови Замовника від заброньованих послуг, зменшення строку перебування чи кількості заброньованих апартаментів/котеджів, Замовник сплачує Виконавцю такі штрафні санкції:

• ануляція/зміна бронювання без штрафних санкцій можлива за 15 календарних днів до дати заїзду, ануляція дійсна лише для основного тарифу
  • при ануляції/зміні бронювання менш ніж за 14 календарних днів до дати заїзду, неустойка становить 50% від вартості Послуг за весь період  проживання, ануляція дійсна лише для основного тарифу .
  • в період менше ніж за 10 календарних днів - 100% вартості Послуг за весь період проживання (вартість оплачених послуг не повертається).
  • ануляція/перенесення бронювання по акційним пропозиціям/святкового періоду ( Новий Рік/Різдво/літній сімейний табір)  та за ініціативою Гостя неможлива (при  ануляції/перенесенні такого бронювання стягується неустойка у розмірі 100% вартості Послуг за весь період бронювання).
  • при не заїзді і не повідомленні готелю про перенесення дати заїзду на наступний день, готель залишає за собою право анулювати бронювання в день заїзду о 18:00.

У випадку, якщо така відмова надійшла після проведення Замовником оплати за послуги згідно з умовами даного Договору, Виконавець має право утримати відповідну суму штрафу із коштів, що підлягають поверненню Замовнику в зв’язку з такою відмовою.